reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
@porzeczka dziękuję że pytasz. Jestem już na patologii, po wszystkich badaniach. Rozwarcie zero.... Nic tu się póki co nie dzieje....

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Pięęęęękny [emoji173] [emoji173] [emoji173] [emoji173] [emoji173] [emoji7] [emoji7] [emoji7] [emoji7] [emoji7]


@Avita trzymam kciuki za Ciebie, ile masz jeszcze do TP?

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Planowany termin mam 9.06 ale z usg wychodzi o tydzień większa więc w piątek kończe 38 tc!!!
A poza tym to jak ją ważą to ma 3400 więc to duża dziewczyna! Zobaczymy ile będzie w rzeczywisrtości!
@Gabiś jak już jesteś w szpitalu to zrobi się i rozwarcie;-) Ty masz pierszeństwo, ja po Tobie!!!
 
Ostatnia edycja:
Planowany termin mam 9.06 ale z usg wychodzi o tydzień większa więc w piątek kończe 38 tc!!!
A poza tym to jak ją ważą to ma 3400 więc to duża dziewczyna! Zobaczymy ile będzie w rzeczywisrtości!
To już całkiem niedługo [emoji6]

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
 
@kas90 we środę badał mnie malina i te paluchy mi tam głęboko wsadził zeby zmacać szyjke i trochę głeboko to zrobil i czułam dyskomfort może od tego

@bentula @Avita @kas90 @magda1208 na razie czysto to był jednorazowy wypadek jeśli tak to można nazwać jeśli cokolwiek się pojawi pojadę do lekarza ja myślę ze to moze od podrażnienia mam paznokcie a luteine aplikuje palcami nie nawidzę tego aplikatora moze podrapałam się. Jeszcze do tego wzdecia mam okropne i zaparcia a teściowa karmiła mnie wszystkim czego nie powinnam jeść i nie mogłam się wypróżnić stąd ból brzucha czase się tak u mnie zdarza

@Gabiś trzymam kciuki aby mała powiedziała dobra poleżałam juz sobie teraz wychodzę do mamusi

@Avita trzymam kciuki za cc wytrzymasz jeszcze trochę
 
Ostatnia edycja:
@Avita @Gabiś dawać brzuszki :) dziewczyny tu czekają :) ale u was się dzieje :) chyba i ja zacznę tęsknić :*
@kas90 jak szybko i u ciebie zlecialo :)
@Destino zobaczysz że kroczek po kroczku i ty powoli pójdziesz do przodu
@bea25ta znam doskonale twój stan :)
@czarna_mala, @bertha @burczuś no teraz wy !
@Kitki ale on duży chłopak :) ty wracasz do pracy?
@Porzeczka1234 jeśli to jednowazowo to spokojnie może od lutki
@marzycielka81 @Czajak @dżoł a u was co?
@susana i @agatush wy to chyba łeb w łeb idziecie?
 
@motylek1234 a Ty?wszystko u Ciebie dobrze?czujesz juz dobrze ruchy?u mnie dzisaj 32 tydzien,dzidzia wazy 1800:-),oby do przodu,@Porzeczka1234 ja opisalam swoje doswiadczenia,kazdy robi jak mu instynkt podpowiada,ja jestem panikara wielką,skoro jest dobrze to pewnie tak jest,Ty czujesz to najlepiej,jesli chodzi o.enkorton na samym poczatku lekarz rodzinny nie wiedzial ze jestem w ciazy przepisal mi na kregoslup,bo go rzeczywiście lecze,pozniej kolezanka dala mi dwie fiolki,potem zebralam u innego gin,ktory chetnie przepisał!

Ja jestem na początku 29 tygodnia wszystko mnie przerasta czuje ruchy dobrze takie drgania falowania a kopniakow mocnych nie bo pewnie blokada to te lozysko na przedniej scianie ehh o duża masz dzidzie a u Cb bentula wszystko ok ja się boję porodu przedwczesnego i panikuje trochę bo zamówiłam sobie dziś z allegro test na wyciek wód płodowych..
Czarna mała żelazo myślę że już jest ponad norma bo było 61
A hemoglobina 11,1
Boje się szyjki skróconej i wgl..
 
Planowany termin mam 9.06 ale z usg wychodzi o tydzień większa więc w piątek kończe 38 tc!!!
A poza tym to jak ją ważą to ma 3400 więc to duża dziewczyna! Zobaczymy ile będzie w rzeczywisrtości!
@Gabiś jak już jesteś w szpitalu to zrobi się i rozwarcie;-) Ty masz pierszeństwo, ja po Tobie!!!
A dajcie spokój...ze mną na sali leży dziewczyna w 34tc, która już szyjki nie ma, właśnie zdjęli jej pessar i szykuje się do porodu. A mnie jak lekarka badała to ponoć szyjka tak wysoko że miałam wrażenie że mi za chwilę wątroby dotknie od dołu...
@Avita, to nasze dziewczynki obie takie duże. Już bym chciała urodzić. Może jutro się uda..:-)

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry