reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Dziewczynki ja na chwilkę. W nocy czop odchodził dość mocno , skurcze były, nakrecilismy się z M i co ?? Dupa!! Ok 6 skurcze uciekły, mąż do pracy zawiedziony poszedł a ja jestem zła na cały świat. Ale czop odchodzi nadal dość mocno i dziwnie się czuję. Może dziś? ?. Jak coś to @Gabiś będzie wam zdawać relacje na bieżąco. Będę pisała jak długo dam radę :-p Trzymajcie kciuki.
Lamia
Ale emocje :D
Cholercia aż mnie w pochwie zakłuło:o:o:o
Dawaj znać jak i co .I czy będzie dzisiaj Gwiazda na świecie czy jeszcze czeka :p.
 
Bede brala tak dlugo jak pozwoli mi watroba a juz dzis zaczela marudzic. Sydor powiedzial ciekawa rzecz, ze za jakis czas mozemy sprawdzic allo mlr i powinno wzrastac. Moze jest wlasnie tak, ze kazda poroniona ciaza dziala toche jak szczepienia? Nie sprawdzalismy z M wczesniej wiec nie wiem. Taka refleksja. Mowil tez ze maja dobre wyniki z intralipidem dla osob ktore maja wysokie nk. Tylko musza byc wysokie. Tematu nie rozwijalam, bo powiedzial ze nas to nie dotyczy. Maja bo pracuje z klinika ivf w katowicach i z tamtad ma doswiadczenia roznych przypadkow. Gosc wszystko wyjasnia jest przekonywujacy. O mhtfr nie chce gadac, bo kiedys w to wierzyl i metyle i homocysteine, ale sie nie potwierdzilo. Jednak same musimy byc sobie lekarzami

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Leczylam sie wlasnie w tej klinice i tam wzielam intralipid pierwszy. Transfer udany. Jak go pytalam jak kiedys bylam u niego na wizycie czy moge wziac intralipid a moja klinika dopiero go wprowadzala do uzytku to powiedzial ze jak chce to moge. Takze wzielam. A co pomoglo ze wkoncu pykło i ze ciaza nie poleciała tego sie juz nie dowiem. W sumie to nie wazne bo cel jest. 2 dzieci.

Napisane na SM-T110 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny, dziękuję bardzo za pomoc i nadesłane zdjęcia!!!!i Czekam na jeszcze
Buziaki dla Was!!!!!

Z miłą chęcią pokazałbym moja sypialnie ale jestem trakcie remontu ! Mam tylko zrobioną kuchnie i salon nad sypialnia się nie zastanawiałam ! Stoi tam tylko łóżko , szafa i dywanik .
Mamy w planach budowę domku Wiec już tak się nie przykładam do tego .


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczynki ja na chwilkę. W nocy czop odchodził dość mocno , skurcze były, nakrecilismy się z M i co ?? Dupa!! Ok 6 skurcze uciekły, mąż do pracy zawiedziony poszedł a ja jestem zła na cały świat. Ale czop odchodzi nadal dość mocno i dziwnie się czuję. Może dziś? ?. Jak coś to @Gabiś będzie wam zdawać relacje na bieżąco. Będę pisała jak długo dam radę :-p Trzymajcie kciuki.
Kurczę, dzieje się! Lamia, a jak się czuje odchodzenie czopu? skąd się wie ze to to?

Lamia czekamy niecierpliwie. Moze Bertha przejmie twoj brzuszek

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Hihi, może, bo brzuszek Asiowy mi sprzed nosa zwędziła Destino :D

Dziewczynki!! Mamy dwa prawidłowe zarodki w pierwszym dniu! Teraz oby dalej się ładnie rozwijały i przetrwały do niedzieli... kolejne info dostanę w piątek. Ale się boje czy przeżyją..
Już w sumie 33% (jedna komórka) odpadła, wiec oby teraz już było dobrze... chce oba zarodeczki w brzuszku!!



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
@bertha brzuszek trzymam dla ciebie.
Czop to taki śluz płodny-dużo wczoraj z brązowym budyniem a dziś z krwią. Jak lekka miesiączka -bynajmniej u mnie tak jest.
@susana na ta chwile brzuch ciagnie w dół, ledwo chodzę i skurczy są nieregularne i slabiutkie jak na @. Wiec czekam , nie oszczędzam się, sprzatam ,piorę itp. Po południu zadzwonię na IP co robić.
 
Kochane moje, jako ze służę wam pomocą przekazuje bbyboomowe nowości:
W wielkim skrócie:
1. Mamy niemowląt i kobiety z brzuszkiem zapraszamy do ogólnopolskiego testu produktów
Link do: Ogólnopolski test produktów dla niemowląt
2. Rodziców maluszków, ale również przedszkolaków i starszaków zapraszamy do kalendarza dziecięcych marzeń - mamy fajowe nagrody
Link do: Odliczamy do dnia dziecka
3.Dzieci w wieku 3 -13 lat zapraszamy do testu portalu finansowego. W zamian 200 zł bon na zakupy i gadżety
Link do: Przetestuj finansiaki.pl
4. Zapraszamy do zadawania pytań naszej położnej
Link do: BB położna radzi mamom
5. I do forów eksperckich - zaraz będzie ich sporo
Link do: Forum o ciąży i dzieciach -BabyBoom

:*
 
Nafoczka dziękuje ze pytasz :* czekam na wizytę 22 maja wtedy wszystko sie okaże. Jak byłam 5 maja ciaza niestety była o 2 tygodnie młodsza niż powinna, brak akcji serca... Wtedy wskazywało 6tc... Modlę sie bo co mi pozostało...
 
reklama
Pixi ja dopiero zaczynam leczenie !
Przeszłam 4 poronienia , miałam 2 histeroskopie operacyjne usuwali mi przegrodę w macicy bo miałam dwurożna z przegrodą teraz mam tylko dwurożna . Nic to nie dało bo nadal poraniałam . Zmieniłam lekarza i klinikę i zbadali mi komórki Nk wyszły bardzo wysokie bo aż 47% . Teraz 19 maja mam wizytę i zobaczymy co mi zaproponują jakie leczenie. Ja niestety nie mogę ci pomoc w sprawie lekarzy bo mieszkam i leczę się w Londynie .


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Kochana życzę dużo powodzenia! Fajnie, że zlecili Ci badania nk, jestem ciekawa jak leczą w UK? Jak będziesz coś więcej wiedziała koniecznie napisz! Trzymam kciuki :D
Tyle się tutaj dzieje, że już nie widzę postów, na które powinnam odpisać, więc jak kogoś pominę, to przepraszam! Buziaki
 
Do góry