reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Destino zaciskam kciuki za Twoje szczęście... Mam nadzieje ze wszystko bedzie ok i będziesz miała przed sobą spokojne 40 tygodni ;)
Cos_tam_marze Destino juz Ci napisała całe sedno sprawy... Mogę tylko dodać od siebie ze genetyka to loteria, a szanse wskazywane przez genetyków to statystyka... Jeśli obracasz sie w kręgu matematyki to wiesz co to znaczy ;) u mojego M mamy translokację chromosomów i pomimo tego cieszę sie juz od prawie 2 lat szczęśliwym macierzyństwem :) trzeba wiary....
 
Destino zaciskam kciuki za Twoje szczęście... Mam nadzieje ze wszystko bedzie ok i będziesz miała przed sobą spokojne 40 tygodni ;)
Cos_tam_marze Destino juz Ci napisała całe sedno sprawy... Mogę tylko dodać od siebie ze genetyka to loteria, a szanse wskazywane przez genetyków to statystyka... Jeśli obracasz sie w kręgu matematyki to wiesz co to znaczy ;) u mojego M mamy translokację chromosomów i pomimo tego cieszę sie juz od prawie 2 lat szczęśliwym macierzyństwem :) trzeba wiary....
Alusia kotus a jak sytuacja u ciebie?
 
@susana byłam na badaniach prenetalnych wyszły na szczęście dobrze. Staram się nie panikowac, wyluzować i mysleć pozytywnie, ale nie jest to łatwe zadanie. @Destino gratuluję ciąży sledzilam Twoje losy także bardzo się cieszę w Twój cud.
 
reklama
Dziewczynki ja na chwilkę. W nocy czop odchodził dość mocno , skurcze były, nakrecilismy się z M i co ?? Dupa!! Ok 6 skurcze uciekły, mąż do pracy zawiedziony poszedł a ja jestem zła na cały świat. Ale czop odchodzi nadal dość mocno i dziwnie się czuję. Może dziś? ?. Jak coś to @Gabiś będzie wam zdawać relacje na bieżąco. Będę pisała jak długo dam radę :-p Trzymajcie kciuki.
 
Do góry