reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Hej dziewczyny, udzielam sie raczej w wątku ciąża po poronieniu, ale tym razem pisze tutaj bo myśle ze możecie odpowiedzieć na moje pytanie odnośnie zespołu antyfosfolipidowego. Czy miałyście jakieś objawy zakrzepicy zanim zdiagnozowano u was zespół antyfosfolipidowy? Czy moze byc tak ze on sie tylko uaktywnia w ciąży i moze powodować poronienie?

Bede wdzięczna za odpowiedz [emoji173]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom


Ja miałam objawy:
- zaburzenia ostrości widzenia
- przyspieszone akcja serca podczas małego wysiłku

Ciążę które poronilam donosiłam do 9 tygodnia bez żadnego leczenia. Lekarze nie zwracali uwagi na te moje objawy. Po poronieniu wszystko wraca do normy...

@Destino powiedz że pracujesz na zmiany nocne a nie nie masz problemy ze snem jak ja :)
 
reklama
...
Pytałam bo właśnie zastnawiam się nad 5 letnią przerwa podobno w takim czasie organizm jest stanie wymazać pamięć imunnologiczna samoistnie. Dlatego kobiety z takim zestawieniem grupy krwi powinny mieć takie przerwy po podaniu immunoglobuliny.
...

Aneta chyba nie zawsze tak jest,ja miedzy I a II strata mialam 4.5 roku przerwy i sytuacja niestety sie powtorzyla.


@kas90 musisz probowac,moze Tobie bedzie lepiej w udo. Albo mozesz caly czas dawac w brzuch,wiem ze Dziewczyny tak robily.

 
Pracuje w dzien. Od wczoraj mam wolne i probowalam sie ze wszystkim wyrobic. A ze snem tez ciezko bo bol spac nie daje. Dr P stwierdzil ze przekladamy leczenie endomendy wiec jakos musze sprobowac wytrzymac

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczynki mimo, że będę tu jeszcze zaglądać, to już teraz chciałabym złożyć życzenia, więc życzę Wam:
Optymizmu, uśmiechu na codzień, spełnienia marzeń, trafnych diagnoz, cierpliwości i...
...i szczęścia, bo na Titanicu wszyscy byli zdrowi, tylko im szczęścia zabrakło [emoji1] [emoji8] [emoji212] [emoji195] [emoji213]

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Do góry