reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

@agatush ja zorjentowalam sie ze mam ruchy w 16 tyg,najpierw to tak jakby ktos mnie smyral od srodka po brzuchu,pozniej delikatne kopniecia,ale tylko wtedy gdy kladlam rece ba brzuchu,a takie konkretne zaczęły sie dopiero od 20 tygodnia,i to nie codziennie wyczuwalne samoistnie,dodam ze jestem dość szczupła,i podobno łatwiej wychwycic te ruchy,a czasami nie zdajemy sobie sprawy ze to już to,nie martw się poczujesz je napewno,ja jestem w 27 tyg c,a maluch sie intensywnie rusza przez 3 dni,ze brzuch chce mi rozwalic,a pozniej musze sie polozyc,poczekac,zeby wyczuc ruchy,dziecko podobno ma jakies swoje przyzwyczajenia ktore powiela,oby tylko żyło,to jest najwazniejsze :-)
@nafoczka czy jak sklepie historie to mam ja dodac sama czy przeslac do Ciebie do weryfikacji? Z tym ,ze u mnie jest podobna sytuacja do ovli22 bo ja za bardzo nie mam leczenia,baaa nie mam go w ogole .
Moze napisze ,ze lekarze uwazaja ,ze to wszystko bez sensu i koniec kropka,probowac dalej hahaha [emoji16]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Jak wam wygodniej. Ja mogę edytować i swoje i wasze :) tak rozmawialam z dziewczynami i doszłysmy do wniosku zeby nie pisać całej lutanii badań bo no te co są od Maliny mają tego mase, tylko napisać te które są złe bądź nas nurtujące. Ogólna lista badań jest na drugim wątku a chyba ważniejsza jest diagnoza i co z nią robimy. Otwieram zatem dyskusje, co wy na to? :)
 
reklama
Jak wam wygodniej. Ja mogę edytować i swoje i wasze :) tak rozmawialam z dziewczynami i doszłysmy do wniosku zeby nie pisać całej lutanii badań bo no te co są od Maliny mają tego mase, tylko napisać te które są złe bądź nas nurtujące. Ogólna lista badań jest na drugim wątku a chyba ważniejsza jest diagnoza i co z nią robimy. Otwieram zatem dyskusje, co wy na to? :)
zgadzam się najlepiej by było napisać te , które są złe
np. kom nk 27%- stosuje intralipid ( jak często,)
 
Według mnie dr Przygoda nie jest dobrym specjalistą. Wszystkim jak leci stwierdza słabe przepływy. Oprócz dr Dubrawskiego mogę polecić Dr Zduna z Saskiej Kępy.
 
A ja w Warszawie polecę dr Marzenę i Romualda Dębskich
Nie wiem czego ma dotyczyć to usg
Ciąży ??
Czy ginekologiczne?
 
reklama
Kochane proszę jeżeli mogę oczywiście o kciuki i modlitwę za starania wyjechałam z mężem do Trójmiasta to ostatni cykl przed doszczepianiem. Pozdrawiam was wszystkie życzę miłego tygodnia.
Madziu
Jakoś jak przeczytałam twój post to mi sie buzia uchachała :wink::)
Mam prosić Pana Boga żebyś miała dobty sex????:p
To chyba nie przystoi ????
No ale dobra .
Czego sie nie robi dla koleżanek :yes:
 
Do góry