reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Madziu
Jakoś jak przeczytałam twój post to mi sie buzia uchachała :wink::)
Mam prosić Pana Boga żebyś miała dobty sex????:p
To chyba nie przystoi ????
No ale dobra .
Czego sie nie robi dla koleżanek :yes:

A to ja tez poproszę o wsparcie za dobry sex!! :D jak rozdają to nie pogardzę!! ;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@magda1208 ,o modlitwę prosic nie musisz,bo ja codziennie modlę sie za te dziewczyny co oczekują dziecka,za szczesliwe donoszenie i urodzenie zdrowych dzieciaczkow,i za te oczekujace i starajace się,zeby doznala każda radosci macierzyństwa,modlitwa daje mi poczucie bezpieczeństwa,ale nie mogłabym modlić sie tylko w swojej intencji,a i bardzo sie cieszę gdy któraś z Was modli sie za nas :-*
 
Dziewczyny prosze o pomoc w zwiazku z tarczyca bo mam prawie zawal[emoji15]
Wyniki:
Tsh:1.058 (to wiem ,ok)
Ft3 3.00 (2.3-4.2)
Ft4 1.18 (0.89-1.76)
Anty tg 102.3 (0-40) i tutaj mam zawal
Anty tpo <28.0 (0-60)
Blagam pomozcie bo w internecie przeczytalam co tylko najgorsze[emoji15][emoji15][emoji15][emoji15]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Obliczylam procentowo ft3 i ft4
1491855776-aaaaaa.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny prosze o pomoc w zwiazku z tarczyca bo mam prawie zawal[emoji15]
Wyniki:
Tsh:1.058 (to wiem ,ok)
Ft3 3.00 (2.3-4.2)
Ft4 1.18 (0.89-1.76)
Anty tg 102.3 (0-40) i tutaj mam zawal
Anty tpo <28.0 (0-60)
Blagam pomozcie bo w internecie przeczytalam co tylko najgorsze[emoji15][emoji15][emoji15][emoji15]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Funiu spokojnie nie powinnaś umrzeć, przeciwciała tarczycowe masz dodatnie co sugeruje jakieś zapalenie tarczycy,napewno nie jest to graves,sterydzik i luzik,ja mam Anty tpo i tg po około 200,300
 
Funia - ja mam antytg prawie 500 przy normie takiej jak Ty. Stwierdzili Hashimoto. Biore eutyrox 2 lata albo i lepiej. Za 2 tyg swietujemy roczek synka[emoji3] spokojnie, tarczyca to chyba najmniejszy problem w tym wszystkim

Dziewczyny ja sie prawie nie udzielam. Nie znam sie na Waszych badaniach sterydach itd. Mi sie udalo bez wiekszosci badan i bez sterydu. Ale podczytuje i mocno Wam kibicuje i tak mi sie marzy aby kiedys ten watek umarl smiercia naturalna, aby nie bylo tylu cierpiacych mam ktore wciaz czekaja na swoj cud. Oby wszystkim sie udalo[emoji2]

Asia Avita - kciuki za porod bo Wy juz na koncowce. Ja jestem po 2 cesarkach. Panicznie balam sie sn i koniec. Nie zaluje. Druga znioslam ciut lepiej choc trwala o wiele dluzej bo wycieli mi przy okazji mnostwo zrostow. Po obu wstalam po 8godz. Nie chodzilam zgieta w pol. Po drhgim cc mialam synka caly czas obok nawet na pooperacyjnej. Jak tylko wstalam to sie sama nim zajmowalam. Najwazniejsze pozytywne nastawienie. Bedzie co ma byc. Kazda urodzic jakos musi[emoji6] bedzie dobrze, trzymam mocno kciuki[emoji3]
 
@mickey wiesz jak to jest jak czlowiek kompletnie sie nie zna[emoji15]
Czytam o rakach i juz prawie unieram... czyli szybko do endo?
Leczy sie to sterydami?
A najlepsze jest to ,ze gdyby nie forum to w zyciu nie zbadalabym tarczycy bo tsh w styczniu i w lutym w normie.
Dziekuje za odpowiedz[emoji8]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@Kitki dziekuje za odpowiedz[emoji5]
Jutro pedze umowic sie do endokrynologa .
Dostalam tez wynik ana screen i pisze tylko 0,50 ,zadnych norm nie ma i nie wiem co to oznacza [emoji19]
Oprocz tego wit d mam 15 a norma jest od 30,mimo tego ,ze suplenentuje od miesiaca.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
U mnie szczęśliwego zakończenia brak. było światło w tunelu do wczoraj, ale beta spadła :(. 21.03 serduszko biło pięknie, przestałam mieć bóle , przestałam k rwawic. sumiennie lecialam na zelaznym i robilam bete, która super wychodziła. aż tu bez żadnego znaku spadła. dziś potwierdzenie diagnozy. serce mi pęka z rozpaczy. mój 4 latek ostatnio mówi do mnie ze patrz mama bociany przyleciały tzn, ze niedługo będziesz miała dzidziusia w brzuszku. MLR=0% ciąża rozwijała się do 9/10 tyg
 
Do góry