reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Ja też miałam zrost ktory mi usuneli.

@Avita @bertha ściskam was jesteście kochane

Dziewczyny mam zdjęcie ale kompletnie na nim nic nie widać maly malina mowi ze nie da się wyraźniejszego dla mnie ważne ze serce bije jak robię teraz tel to czarna plama spróbuję jutro w dzień zrobić moze coś zobaczycie :)
 
@magda1208 mój lekarz prof. Wilczyński powiedział, że może tak być. Bo mu powiedziałam, że ja to nie mam problemu z zajściem a on na że: jedne kobiety nie mają problemu po szczepieniach i odrazu zachodzą w pierwszym cyklu a inne mają problem i trudności.
Zacznij myśleć o pracy tylko i skup się na tym i zobaczysz że znajdziesz albo weź urlop z mężem i wyjedź na trochę w dni płodne bo może za bardzo się nakręcasz. Wiem że łatwo się mówi ale próbuje ciebie zrozumieć.
Ciekawe jak to będzie u nas jak my będziemy mogli dobrze że ja zmieniłam pracę postaram się skupić na tym jutro mam drugie szczepienie.
 
Dziewczyny wracam ze szpitala nie podadzą mi żelaza ani dożylnie ani domiesniowo mam jeść wątrobę kaszanke i zielone warzywa a i mam zapisane żelazo w tabletkach i tyle a mi z tabletek się nie przyswaja mam też mieć od dziś za miesiąc wizytę u hematologa i tyle:(
 
Witam się
@Porzeczka1234 gratuluję, i Tobie się udało,
byłam dziś u dr Sachy, nie wiem wogóle co napisać, zacznę od tego co mnie zaskoczyło najbardziej

zapytałam czy jest jakieś badanie (jak się jest już w ciąży, biorąc heparynę)które może pokazać czy niemamy problemu z krzepliwością, czy nie trzeba zwiększyć heparyny? chodziło mi o ddimery, aptt, fibrynogen i powiedział że biorąc heparynę drobnocząsteczkową-nie ma żadnego badania które by to sprawdzało, dawniej było badane aptt ale kiedy przyjmowano heparyne standardową!!!
ddimery ginekolodzy każą badać bo to jest ich fanaberia:D:D:D

na mutacje mi powiedział żebym wyrzuciła do kosza wszytskie witaminy METYLOWANE:szok::szok::szok:
robimy darmowy marketing dla firm sprzedających te suplementy, ale i tak będę brała;)

noi oczywiście zaleca mi szczepienia pomimo ana3 dodatnich:p

@tęczowa89 a możesz mi napisać czy coś teraz brałaś dodatkowo, i się udało?bo ze szczepień zrezygnowałaś pamiętam
 
Porzeczka super,gratuluje [emoji5]

Motylek musisz w takim razie jesc jak najwiecej warzyw.

My tez po wizycie maly wazy 880g i "swieci jajkami" [emoji23]

1490816284-aaaaaa.jpeg

Dla forumowych Cioc [emoji8]

 
Liluli.:-)

Mickey zbieram szczene. Mi ginekolog powiedziala, ze w ciazy caly czas kontrola aptt i inr. Co do metylowanych. Znam tylko jednego lekarza, ktory je zalecil. Moj hematolog.

Motylek buraki w duzej ilosci jedz. Np zrob sobie buraka zmiksowanego z bananem pycha

Napisane na LG-K500n w aplikacji Forum BabyBoom
 
@mickey, a to nowości. Głowa nam spuchnie od tych lekarzy :D
Tylko jak to mozliwe, ze po metylach np przestał mnie bolec brzuch i przestalam sikac na zielono? No i co z homocysteiną, ktora jednak spada? Chociaz na mnie i placebo by podzialalo :D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Porzeczka wspaniałe kochana niech dzidzia zdrowo rośnie!:*
Kwidzyn ale byłam w Gdańsku:/

Liluli super jaki bobas już duzy mam pytanie co bierzesz za leki ?:*
 
Do góry