reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Hej
Dziękuję bardzo za odpowiedż
Koleżanka która tydzień temu poroniła pojechała dziś do Warszawy zrobić większość badań w invikcie
Tego allo mlr tam nie robią jak sie okazało
Stoi w warszawie na środku drogi i dzwoni do mnie gdzie ma iść zrobić badanie a ja nie wiedziałam więc napisałan do was .
Jeżeli chodzi o mnie to właśnie siedze na poczekalni u Dudarewicza w łodzi i czekam na usg genetyczne .
Jest godzina opóżnienia .
Dam znać po usg
Jestem cała w strachu ale pełna wiary
 
reklama
Hej
Dziękuję bardzo za odpowiedż
Koleżanka która tydzień temu poroniła pojechała dziś do Warszawy zrobić większość badań w invikcie
Tego allo mlr tam nie robią jak sie okazało
Stoi w warszawie na środku drogi i dzwoni do mnie gdzie ma iść zrobić badanie a ja nie wiedziałam więc napisałan do was .
Jeżeli chodzi o mnie to właśnie siedze na poczekalni u Dudarewicza w łodzi i czekam na usg genetyczne .
Jest godzina opóżnienia .
Dam znać po usg
Jestem cała w strachu ale pełna wiary
Susana trzymam kciuki i wiem co czujesz. Przezywalam to w poniedziałek i też było spore opóźnienie. Daj znać koniecznie :-*

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Sus kciuki [emoji8]


___________________________________________________________________
29 l., 3 aniołki, 0 dzieci, diagnoza: w trakcie, ureaplasma, leki: acard 150mg, encorton 20 mg, kw.fol. 5, jodid, prenatal uno cholina, ovarin

Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
@bea25ta moze za szybko kochana zrobilaś ja jednak wierzę że będzie pozytyw @kas90 tez tak chyba miała jeden dzień nic drugi cień trzymam cały czas kciuki

@susana masz manto odemnie przestraszyłam sie jak napisalaś o mrl i nic później się nie odzywałaś. Będzie dobrze daj znak kto mieszka w mamusi brzuszku
 
Dziewczyny wracam z łodzi
Wszystko jest ok
Dzidzia zdrowa !!!!!!!!!
Fotki wrzuce jak dojade za 2,5 godziny bo mamy 150 km
No i jeszcze mówi że na 90 procent dziewczynka !!!!!!!!!
Dziękuję Wam za kciuki !!!!!!
Jestem najszczęśliwsza na świecie
 
Dziewczyny wracam z łodzi
Wszystko jest ok
Dzidzia zdrowa !!!!!!!!!
Fotki wrzuce jak dojade za 2,5 godziny bo mamy 150 km
No i jeszcze mówi że na 90 procent dziewczynka !!!!!!!!!
Dziękuję Wam za kciuki !!!!!!
Jestem najszczęśliwsza na świecie
Kocham kocham kocham ♡♡♡
Wiesz i nawet już chłopaka dla niej mam :D

PS tak taj i rośnijcie duuuże :*
 
reklama
Dziewczyny wracam z łodzi
Wszystko jest ok
Dzidzia zdrowa !!!!!!!!!
Fotki wrzuce jak dojade za 2,5 godziny bo mamy 150 km
No i jeszcze mówi że na 90 procent dziewczynka !!!!!!!!!
Dziękuję Wam za kciuki !!!!!!
Jestem najszczęśliwsza na świecie
SUS :))))) piekna wiadomosc:))) mega radosc. Rosnijcie duze i zdrowiutkie!
 
Do góry