reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

@susana bardzo się cieszę!!!
@fondie pulmicort jest na duszności, podaje go od 5 lat mojemu dziecku bo jest astmatykiem. Podobnie jak moja siorka ale ona w ciąży odstawiła go! Może skonsultuj z maliną czy go brać, bo pewnie dawke masz 0,5?!
A ja jutro mam studniówke:-) jak to chyba kiedyś @Gabiś napisała. sto długich dni i nocy do wyznaczonego terminu!!!
Trzymam za wszystlie badające i starające się kciuki!!
A i jeszcze mam pytanie czy któraś ciężarówka bierze aspargin zamiast magnezub6?
 
reklama
@susana bardzo bardzo się cieszę:) nie mogło być inaczej:)
Mam pytanie do dziewczyn biorących Intralipid.
doc.Paśnik zlecił mi podanie wlewu na dwa tygodnie przed staraniami(czyli przy okresie) i w okolicach starań. Moja dr trochę to podważa. Tak czy siak chcę posłuchać Paśnika. Moje pytanie jest takie: kto Wam robi te wlewy? Macie jakieś koleżanki pielęgniarki,które t aplikują Wam w warunkach domowych? Czy jak??
Proszę o odp, bo muszę zacząć szukać Intralipidu.
 
@burczuś wiem ze musi itralipid podać lekarz pielęgniarka idź do szpitala i poproś aby Ci podali u mnie moja Pani gin powiedziała że moze mi podać ale w klinice leczenia bezpłodność bo tam pracuje. Z tego co mówiła to dość długo schodzi.

@susana pewnie lepiej wie
 
Dziewczyny wracam z łodzi
Wszystko jest ok
Dzidzia zdrowa !!!!!!!!!
Fotki wrzuce jak dojade za 2,5 godziny bo mamy 150 km
No i jeszcze mówi że na 90 procent dziewczynka !!!!!!!!!
Dziękuję Wam za kciuki !!!!!!
Jestem najszczęśliwsza na świecie
Sus, cieszę się ogromnie z tych informacji!!!

 
@burczuś wiem ze musi itralipid podać lekarz pielęgniarka idź do szpitala i poproś aby Ci podali u mnie moja Pani gin powiedziała że moze mi podać ale w klinice leczenia bezpłodność bo tam pracuje. Z tego co mówiła to dość długo schodzi.

@susana pewnie lepiej wie
Ja już miałam podany Intralipid parę razy,ale w warunkach szpitalnych,więc nie było problemu.Teraz chcąc wziąć go sama nie wiem jak to "szaftnąć".
 
@susana - wielkie gratulacje!!! :))) Cudowna nowina! <3

@marzycielka81 - zapisałam się do Kubiaczyk, termin dopiero w pierwszej połowie kwietnia... :/
zapomniałam tam jednak zapytać jak się rejestrowałam - w jakiej cenie jest wizyta?
 
@bertha @Porzeczka1234 testowalam dziś. Dziś 10dpo i ani cienia
Wlasnie weszłam na forum zeby o twoj wynik zapytać.. szkoda, ale to jeszcze wczesnie, ja nie tracę nadziei! Dzisiaj sikalas?
Dziewczyny wracam łodzi
Wszystko jest ok
Dzidzia zdrowa !!!!!!!!!
Fotki wrzuce jak dojade za 2,5 godziny bo mamy 150 km
No i jeszcze mówi że na 90 procent dziewczynka !!!!!!!!!
Dziękuję Wam za kciuki !!!!!!
Jestem najszczęśliwsza na świecie
Suuuuuper!! Gratulacje, bardzo sie cieszę!



--------------------------------------------
35l, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014 roku
 
reklama
Burczuś
Ja sobie załatwiałam intralipid w znajomej aptece .
To jest tylko dla lecznictwa zamkniętego więc nie chcą w innych aptekach załatwiać .
Może ci to podać znajoma pielęgniarka jeśli taką masz
Jeśli już byłaś na intralipidzie to wiesz że 100 ml intralipidu wlewa sie do 500 ml stetofundinu , miesza i podaje
1 krpolówka schodzi 2 godziny a dostaje sie dwie sztuki więc 4 godziny siedzenia .
Jeżeli chodzi o częstotliwość podania to ja brałam w okolicach owulacji
Potem za dwa tygodnie po pozytywnym teście .
Potem za dwa tygodnie po stwierdzonej akcji serduszka
Potem za 3 tygodnie
Teraz biore raz na miesiąc
Jeśli weżmiesz po dwa w odstępie dwóch tygodni to nic złego sie nie stanie a może pomóc
Intalipid kosztuje 38 zł jedna butelka do tego stetofundin 6 zł .
 
Do góry