reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
@marzycielka81 - A u Ciebie co zdecydowało, że idziesz na HSG?
Ja mam wrażenie, że ona wiele dziewcząt tak wysyła odruchowo na to badanie :/ jak czytałam o niej różne opinie itd... Nie wiem czy to nie działanie z "automatu".
Trzymam za Ciebie kciuki i szybki powrót do "normalności", my to sie nachodzimy po tych lekarzach... Moja babcia mniej ich odwiedza niż ja :/
 
@kas90 ja to samo. Całe życie byłam "okazem zdrowia". Nigdy nic mnie nie bolało, nie dolegało a od 1 poronienia pol roku temu wszystko sie zmieniło... :( od lekarza do lekarza...


---
27 lat, 2x poronienie w 12tc. Dwa aniołki (*)(*) [emoji22] w trakcie diagnozowania przyczyn...
Choruje na: autoimmunologiczne zapalenie tarczycy, niedoczynność.
 
Hej
Potrzebuje szybko odpowiedzi dziewczynki
Gdzie w Warszawie można zrobić badanie Allo Mlr ??
W instytucie na Chałubińskiego. Cena 399 zl i robią w środy,czwartki i piątki jak mi pokrecilam[emoji5]Czas oczekiwania 8 dni. Wcześniej dzwonisz i do umawiasz. ..tylko przygotuj się bo budynek komunistyczny i procedury tez i przez 5 punktów trzeba przejść [emoji5]

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Sus, zadzwoń do Diagnostyki. Robią większość badań, więc może i to, Przyjeżdzasz i robisz bez umawiania się. Wyniki są zazwyczaj ekspresowe- przez internet na stronie.
Telefon 22 589 58 21

Co u Ciebie? Nic nie piszesz...
 
reklama
Dziewczyny wracam do walki, jestem po wizycie u Pašnika i mam zalecone dwa szczepienia pullowane (od obcych dawcòw) .Aby to tylko pomoglo na moje MLR. "Boże dopomòż,, ps. był chyba zdziwiony ze moje mlr po trzech szczepieniach wynosi 0%.proponował najpierw jakieś leki imunosuoresyjne, a potem ew. dalsze szczepienia.nie zgodziłam się powiedziałam że nie mam już za wiele czasu i chcę odrazu szczepienia pullowane, zgodzil się
 
Do góry