reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Moj maly jest przeziebiony wiec mam nadzieje, ze mnie nie zarazi. Powiem Wam, ze ja teraz l4 biore w ostatecznosci poniewaz w tamtym roku chcieli mnie zwolnic po poronieniu. Napisze dzis smsa do mojej pani dr, ze bylam na ip. Chodz zastanawiam sie czy to ma sens.

Napisane na LG-K500n w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@kas90 dziękuję za informacje.
@marzycielka81 moim zdaniem napisz, powiedz ze złe sie czujesz itd. moze zaproponuje zwolnienie... Ehh tak to niestety jest z tymi pracodawcami, mnie po kazdym poronieniu miesiąc nie było około, ale i tak nie czułam sie komfortowo wracając do pracy.... niby nikt nic nie skomentował (wiedzieli tylko przełożeni, pracownicy nie - raptem tylko z 2-3 dziewczyny) a i tak trudno mi było wrocic... tymbardziej ze pracuje w agencji marketingowej,
mamy młody zespół i tu nikt nie mysli o dzieciach... nikt wiec nie rozumie moich problemow... jedynie chyba tylko szef miał podobne przeboje z zona bo po pierwszej stracie mi bardzo polecał doktor Kubiaczyk i pisał ze jego zona tez brała zastrzyki cala ciaze itd. Czyli pewnie było cos na rzeczy, ale niedopytywalam...


---
27 lat, 2x poronienie w 12tc. Dwa aniołki (*)(*) [emoji22] w trakcie diagnozowania przyczyn...
Choruje na: autoimmunologiczne zapalenie tarczycy, niedoczynność.
 
@agatush, wybacz ale nie mogę znaleźć Twojej historii, a widzę, że masz dwa poronienia za sobą... możesz przypomnieć czy znasz przyczynę? na co chorujesz?
Marthi tak jak pisała @kas90 u mnie najprawdopodobniej była to kwestia homocysteiny. Początkowy wynik powyżej 15. Po drugim poronieniu zrobiliśmy sporo badań chociaż nie wszystkie. Wykluczono zespół antyfosfolipidowy, mutacje mthfr, Laiden i inne, man w normie poziomy hormonow I dobre usg tarczycy , miałam robione wykazy na ureoplasmy, cytomegalie i inne dziadostwa i też nic nie wykryto, zrobiliśmy z mężem badania kariotypow i oboje mamy prawidłowe. Mnie moja lekarka kazała brać metyle, przejść na dietę bezglutenowa, stosowac acard i teraz w ciązy biorę fraxiparyne 0,6. Jest póki co ok i mam nadzieję że tak zostanie do końca :-* podejrzewamy że coś u mnie pomimo badań musi być z tą krwia.... Ja radzilabym Ci zrobić badania Kochana.... I wierzę że i Tobie się uda.... Ja jestem po 3 lyzeczkowaniach.... Niestety po 2 poronieniu źle wykonali zabieg i z zakażeniem do nich wróciłam..... Głowa do Góry!!!! [emoji8][emoji110]

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@bea25ta @Czajak pytałyście o testowanie mhhh lekarka mówiła żeby zrobić test 8 marca i muszę jeszcze tyle czekać ale jakoś nie mam wiary ze za pierwszym razem może się udać nigdy tak nie miałam. Cóż nie narzekam czekam cierpliwie co przyniesie los.
@bea25ta ty kiedy teścik?
 
@agatush dziękuję za podsumowanie Twojej sytuacji! :* Tak, ja porobiłam badania - czekam na wyniki, sporo już mam ale część dopiero nadejdzie... Na razie nie ma chyba tragedii, choć mam też właśnie homocysteine 10, dodatnie ANA i coś minimalnie z tym antykoagulatem tocznia podniesione. Czekamy jeszcze na wyniki z kosmówki naszego maleństwa... Mama mi stale mówi o tej diecie bezglutenowej... chyba się powinnam do tego przyłożyć i też zmienić, ale czekam na wizytę jeszcze u hematologa i ginekologa... zobaczymy co oni powiedzą o tym...
A u Ciebie jestem pewna, że będzie dobrze!!! :* do 3 razy sztuka więc teraz musi być! :* <3
 
@kas90 Jan to moj Tato a nie chcielismy imion po naszych rodzicach,moj tesc chcial zebysmy dali Bogdan [emoji27] taa chyba na 9 [emoji23]
Haha mowisz ze u Ciebie tez chlopczyk [emoji12]

@nafoczka jak dzisiaj zdrowko?

Napisane na LG-H340n w aplikacji Forum BabyBoom
Liluli dziękuję ze pytasz. Jeszcze musze dojść do siebie. To dopiero 2 doba z antybiotykiem. W nocy tak mnie bolały mięśnie jakby mnie ktoś obdzieral i okropnie się poce ale dziś "perfekcyjnie" pobiegłam obiad zrobić ;) bo inaczej z głodu umrzemy :) na temat tesciowej się nie wypowiem... ;)
Wikus za to zaczął mieć mokry kaszel i dałam mu antybiotyk.
 
Liluli dziękuję ze pytasz. Jeszcze musze dojść do siebie. To dopiero 2 doba z antybiotykiem. W nocy tak mnie bolały mięśnie jakby mnie ktoś obdzieral i okropnie się poce ale dziś "perfekcyjnie" pobiegłam obiad zrobić ;) bo inaczej z głodu umrzemy :) na temat tesciowej się nie wypowiem... ;)
Wikus za to zaczął mieć mokry kaszel i dałam mu antybiotyk.
Foczus czasami lepiej wziasc antybiotyk niz sie meczyc. Zdrowka dla Was Kochanie [emoji8][emoji8]
Tesciowa..szkoda zdrowia na nia!!
A co z mieszkankiem,szukacie?

Napisane na LG-H340n w aplikacji Forum BabyBoom
 
Foczus czasami lepiej wziasc antybiotyk niz sie meczyc. Zdrowka dla Was Kochanie [emoji8][emoji8]
Tesciowa..szkoda zdrowia na nia!!
A co z mieszkankiem,szukacie?

Napisane na LG-H340n w aplikacji Forum BabyBoom
Szukamy i niby M. coś znalazł w przystępnych pieniądzach ale całe do remontu. Z jednej strony trzeba zrobić a z drugiej można zrobić tak jak się chce. Póki co to ja z dziadkami więcej gadam bo on za ich zachowanie ma z nimi straszna kose.
Dziękuję za dobre słowo :*
Wam wszystkim :)
 
reklama
To powodzenia w poszukiwaniach:* na pewno nie mozesz się doczekać mieszkania na swoim! Ciekawe jak mamusia zareaguje jak się dowie o waszej wyprowadzce.
 
Ostatnia edycja:
Do góry