reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne


Czarna od czego to? Jak mnie swedzi skora to na grubo smaruje tlustym nivea [emoji6]


____________________________________________
29 l., 3 aniołki, 0 dzieci
diagnoza: nk 16%, zesp. antyfosfol. (?)
leki: acard 150mg, encorton 20 mg, kw.fol. 5, jodid, prenatal uno choina, ovarin, od poz. testu clexane


Napisane na iPhone
To od tej szczepionki, aż mam dreszcze i zimno mnie telepie, ja pierdykam mam nadzieję, że uda się zajść dzięki tym szczepionkom i nie cierpię teraz na darmo [emoji37]

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
 
reklama
To od tej szczepionki, aż mam dreszcze i zimno mnie telepie, ja pierdykam mam nadzieję, że uda się zajść dzięki tym szczepionkom i nie cierpię teraz na darmo [emoji37]

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
Jestem przerażona tymi Twoimi objawami [emoji53] Ja czekam na wyznaczanie szczepionek to moze na piatek bede sie umawiala aby miec caly weekend na dojscie do siebie... Ale pocieszaj się faktem ze im większa skutki uboczne tym lepsze dzialanie[emoji5]

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Sorry, że tak marudzę, ale chyba zaraz umrę na świąd [emoji58] nie wyobrażam sobie siebie za 3 tygodnie w pracy
744bf1646990e8e367d685cd790091b0.jpg

090ff338925dcd1f1ce5873f557fd285.jpg


Ja to jestem chyba uczulona na mojego Męża [emoji23]

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
Takie same mialam, zobaczysz po tygodniu bedzie juz okey
 
Sorry, że tak marudzę, ale chyba zaraz umrę na świąd [emoji58] nie wyobrażam sobie siebie za 3 tygodnie w pracy
744bf1646990e8e367d685cd790091b0.jpg

090ff338925dcd1f1ce5873f557fd285.jpg


Ja to jestem chyba uczulona na mojego Męża [emoji23]

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka




Jeśli jesteś jeden dzień po szczepieniach a tak wnioskuję to reakcja jest podobno prawidłowa (na to liczę bo wyglądałam tak samo):) ale drapać nie można. Babka od zastrzyków mówiła że ostatecznie lodem schładzać.
tydzień temu w poniedziałek miałam pierwsze i tak samo wyglądałam we wtorek. potem każdego dnia było lepiej. dziś mam tylko brunatne ślady i grudki podskórne w miejscu wkłuć. czasem zaswędzi.
 
@czarna_mala , tak ręce napoczatku sa obrzmaiałe z rumieniem czerwonym , potem swędza, potem robią się takie gule podskórne i na koniec przebarwienia /siniaki u mnie to trwało jakiś tydzień po kązdym szczepieniu, ale podobno im większa reakcja tym lepiej............
@magda1208 musisz zaufać Malinie bo inaczej zwariujesz, przepisała ci 15 mg tego sterydu na zbicie NK to tak bierz jak zaleca
@Czajak coś mi się obiło o uszy że na wywołanie miesiączki możesz spróbowac polopirynę tylko taką mulsującą, możesz spróbowac mi kiedyś pomogło,

dla wypoczywających na feriach miłego urlopowania

A teraz pytanie ogólne do dziewczyn od Maliny - mozecie napisac jakie on zleca badania po szczepieniach oprócz MLR?????????????????????
No szkoda że się żadna niechce podzielić informacją o tych badaniach:frown:
 
Ja w Vitalabo 90 zł

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
Czarna niestety taki nasz los, nacierpimy sie, najemy lekow do syta i nastresujemy. Trzeba to wytrzymac, jak sie popatrzy na Wikusia Naficzki i Olisia Doris to jakos to mozna zniesc... Byle final byl taki szczesliwy. Sus a jak Twoje samopoczucie? Trzymam za Ciebie kciuki:)
 
Czarna niestety taki nasz los, nacierpimy sie, najemy lekow do syta i nastresujemy. Trzeba to wytrzymac, jak sie popatrzy na Wikusia Naficzki i Olisia Doris to jakos to mozna zniesc... Byle final byl taki szczesliwy. Sus a jak Twoje samopoczucie? Trzymam za Ciebie kciuki:)
Beri
Dzięki za wywołanie
U mnie mdłości od dwóch dni z lekka odpuściły .Najbardziej dją w kość od godziny 15 do nocy .
Za to na brzuchu już nie da sie spać bo cyce jak głazy :D
Jutro kończę 10 tydzień.

Gabi$
Asia
Piękne macie bebzonki :-D

Lamia
Aaaaalllleeee wyprawka !!!!!!!!
Wszystko kupiłaś ?????
Czy coś dostałaś w spadku?????
:p

Czarna
Ja swojego czasu odczulałam siebie i syna os alergiii przez cztety lata !!
I co miesiąc dostawaliśmy takie szczepienia w ramie .Wiem co przechodzisz
Ręce były spuchnięte i strasznie bolało .Wzieliśmy po 60 szczepionek !!!!!!!!!
Wiec u Ciebie 3 szczepienia zlecą nie wiadomo kiedy .Dobrze że jest reakcja niż miałoby jej nie być !!!!!!!!!!
 
reklama
Do góry