reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Dzoł pytanie do ciebie !!
Masz dawkę acard 150 mg to chyba tylko do pozytywnego testu czy w czasie ciaży też masz brać aż taką dużą dawkę ?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
@ovli22 taka dawke biore juz kilka miesiecy. moze dlatego mi zakrzepica w badaniach nie wychodzi. nie wiem, nie znam sie. a od poz. testu mam miec dodatkowo clexane. a acard non stop łykam. nie wiem czy to prawidlowo ale gin karze wiec sie slucham.
czytalam ze acard dziewczyny odstawialy kilka tyg przed porodem, a clexane po porodzie tez sie robi.
 
reklama
@susana po pierwsze super:) bardzo się cieszę;)
A po drugie mam pytanie co do Intralipidu. 11 dni temu w 5 dniu cyklu miałam podany intralipid. Dzis w dzien owulacji(a mam ja na pewno) miałam mieć podany drugi raz. Niestety z przyczyn @#!@ zapomnienia o mnie...nie dostalam go. Poprostu w szpitalu nie mogl mi go nikt zlecic bo jedyna MOJA p.doktor poszła dzień wcześniej na urlop. Nie pytajcie co czuję... i teraz nie wiem czy starać sie w tym cyklu pomimo to, czy jednak odpuścic. Z jednej strony ponoć intralipid działa 4 tygodnie.czyli ten poprzedni jeszcze działa. A z drugiej...nie wiem co robić.
Prosze @susana wypowiedz się co myślisz? Jeśli któraś z Was może pomóc radą to proszę....
@burczuś
To był twój drugi intralipid ???
Jeżeli pierwszy to bym dodała wlew
Jeżeli kolejny to można wlać go po pozytywnym teście od razu
Burczuś napisz mi na priva jeżeli tu nie chcesz gdzie mieszkach
Moja ginka robi wszystkim
Możesz przyjechać do niej
 
@susana, cieszymy się :*
@burczuś, nie znajdzie się gdzies ktos kto vi da? Albo ta ginka nie moze znajomemu lekarzowi powiedziec? P.s. czekasz ze starankami az do owu?
Nikt sie nie znajdzie bo nie ma intralipidu w aptekach.jest w szpitalu ale nie ma kto zlecić. uwierz,że wyczerpałam wszelkie możliwości. I znajomości. A co do starań to powiedzmy że wcześniej nie było okazji. A owulacja wychodzila na jutro. A czemu?
 
Beri z zajsciem kłopotu nie ma może nie co próba to ciąża ale max 3 cykl. W ciąży byłam i poronilam. Miałam leki plus wlew z ivig wczesniej 2 szczepienia... coś mnie kusi by spróbować pojechać jeszcze do dr P.
Susana super wiadomość. Co do intralipidu to ja miałam 1 raz w trakcie @ i koniec. Kolejnego mam nie mieć bo... sama nie wiem dlaczego...

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Martaha witaj
Tego intralipidu sie nie przerywa
Co miesiąc trzeba brać
Nawet jak nie zaciążysz
Będziesz powtarzać ???
Zawsze możesz przyjechać do mojej ginki na wlew
Ona cie przyjmie

Dzisiaj byłam na usg
Mój człowieczek ma prawie 3 cm
Tętno 169
Fikał koziołki .
Na tą chwile wszystko ok
Sus super :-) gratulacje!!!

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Beri z zajsciem kłopotu nie ma może nie co próba to ciąża ale max 3 cykl. W ciąży byłam i poronilam. Miałam leki plus wlew z ivig wczesniej 2 szczepienia... coś mnie kusi by spróbować pojechać jeszcze do dr P.
Susana super wiadomość. Co do intralipidu to ja miałam 1 raz w trakcie @ i koniec. Kolejnego mam nie mieć bo... sama nie wiem dlaczego...

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
@martaha123
i te poronienia to pod okiem Dubra?
Troszkę mnie przeraziłaś...
A czy zmieniał leczenie, po poronieniach, czy wkółko to samo?
 
Witajcie po wiekach nieobecności... dużo nowych nickow i niestety kolejnych historii... gratulacje dla tych które szczęśliwie donosiły i tych aktualnie podwójnych.
Ja jak zwykle jestem w czarnej d.... i w związku z tym mam pytanie do tych które leczą sie u Maliny. Czy jest szansa że uzna wyniki robione u Dubrawskiego, żadnego wyniku bezpośrednio z labo. Wszystko na rozpisce z podsumowaniem i diagnozą. Bardzo proszę o pomoc...

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
martha jeste bardzo czesti myslalm o tobie. Odnosnie maliny zadzwon do gynemedu i zapytaj albo wydaj 300zl na wizyte i sie dowiesz od maliny ja nienwiem ponoc komus cos uznal ale hak wydalas tyle kasy to kto wie. On i tak da ci szczepienia :)
 
@susana Super
Co do encortonu to napiszę , że po konsultacji telefonicznej Malina powiedział , że mam brać tak jak rozpisał czyli 8,9,10,11,12 dc i odstawić. Wznawiamy przy pozytywnym teście.
Więc co dziewczyna to inny przypadek.????
 
reklama
@magda1208 to dobrze ze juz wyjasniłaś

Ja byłam po pracy w aptece i przyniosłam 2 worki leków masakra

Dziewczyny mam wynik cytologi wyszła 2 jak sie ciesze nie macie pojęcia CINY wycięte mam jakieś zapalenie bakteryjne ale pojedyńcze ziarniki czy cos takiego gram dodatnie moja pani dr powiedziała ze do miesiaczki kwas mlekowy aplikować i zajadać ale co tam mini bakterie jak cytologia dobra to jakiś dobry tydzień dla nas byście mojego męża widzialy jak się cieszył.

Myślę sobie teraz że może właśnie tak miało być i dlatego ten mrl nie ruszał bo miałam wyleczyć moja psiochę haha no nic szczęśliwa jestem i tyle.
 
Do góry