reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Nikt sie nie znajdzie bo nie ma intralipidu w aptekach.jest w szpitalu ale nie ma kto zlecić. uwierz,że wyczerpałam wszelkie możliwości. I znajomości. A co do starań to powiedzmy że wcześniej nie było okazji. A owulacja wychodzila na jutro. A czemu?

@burczuś, szkoda kochana. Tak czy siak życzę powodzenia:* Pytam, bo ja nigdy nie umiem dokładnie określić sobie owu na przód i w związku z tym nie czekam do niej.

@magda1208, tak przypuszczałam, bo ja też źle zrozumiałam rozpiskę od mojej co do duphastonu zapis x-y oznacza widzocznie u lekarzy od do :)
 
Ostatnia edycja:
@kas Ja tak właśnie myślałam , że biorę między 8-12 dc i odstawiam, a następnie od pozytywnego testu nawet z mężem rozmawiałam , że na pewno odstawić . Wolałam się jednak upewnić bo część dziewczyn bierze bez przerwy.
 
@susana Super
Co do encortonu to napiszę , że po konsultacji telefonicznej Malina powiedział , że mam brać tak jak rozpisał czyli 8,9,10,11,12 dc i odstawić. Wznawiamy przy pozytywnym teście.
Więc co dziewczyna to inny przypadek.????

Hej Magda - tak, każda z nas ma trochę inaczej. Mi Malina zalecił encorton dopiero od pozytywnego testu, w czasie cyklu w ogóle go mam nie brać.
 
Nikt sie nie znajdzie bo nie ma intralipidu w aptekach.jest w szpitalu ale nie ma kto zlecić. uwierz,że wyczerpałam wszelkie możliwości. I znajomości. A co do starań to powiedzmy że wcześniej nie było okazji. A owulacja wychodzila na jutro. A czemu?
@burczuś intralipid kupowalam w aptece w Katowicach. Da sie zalatwic tylko apteki tego nie wiedza lub nie chca sie w to bawic. Obdzwonilam od groma aptek w opolskim, wroclawiu i Katowicach. Ostatecznie babka w Katowicach powiedziala mi jak to zalatwic. Musisz miec recepte na intralipid. No i takie zlecenie na zaptrzebowaie na wyroby medyczne i tomtez wypelnia lekarz. W ten sposob zaoszczedzilam duuzo peniazkow bo intralipid bralam w ciazy co 3,5-4tyg. Choc 4 pierwsze wzielama w klinikach bo nie wiedzialam jak to zalatwic to koszt w klinice 350-400 zl. A w aptece ok 50 zl aa sztuke o ile dobrze pamietam.

@susana trzymam kciuki za Ciebie i Twoje dzieciatko. Ciesze sie ze jest dobrze i niech tak juz zostanie.

Napisane na SM-T110 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry