reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Bea ja jestem po 6 poronieniach 2 puste jaja 3 - zdrowa córka bez leków, 4-5 obumarcie zarodka bez leków, 6- na heparynie i acard biochemiczna, 7- na żelaznym + ivig i doszło do etapu mini pecherzyka beta do 1000. Teraz miałam intralipid plus dużo luteiny i neupogen ale nie zaciazylam i kazal na miesiąc wszystko odstawic... a P. To gdzie przyjmuje? On nie bedzie wymagał oryginałów wyników?

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom


Witaj Martyśka, z tego co wywnioskowałam leczysz/ leczyłaś się u Dubrawskiego. Nie znalazł na Ciebie pomysłu? jestem ciekawa, bo ja także jestem u niego. Na razie jestem zadowolona. Ale mi nie kazał robić tylu badań i postawił diagnozę po pierwszym etapie.
 
reklama
Beri ja zrobiłam wszystkie możliwe badania. Generalnie jestem zrazona postawą wobec mnie i naciskiem na in vitro... no cóż albo mi minie, albo się zdecyduję na jego wersję albo pójdę gdzieś indziej albo na żywioł. W glowie mętlik... eh...

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Musze pomarudzic. Mam dola. Nie moge wyleczyc zapalenia pecherza. W posiewie wyszly mi te same bakterie co u ginekologa w listopadzie:-( jesli do soboty pieczenie mi nie przejdzie to kontrola u ginekologa. Za dwa tygodnie zabieg histeroskopii. Juz plamie wiec jutro powinnam dostac okres. Mam tego wszystkiego powoli dosc. Od roku walcze z nawracajacym zum teraz juz wiem przynajmniej co za paskuda tak mnie ciagle wykancza.

Napisane na LG-K500n w aplikacji Forum BabyBoom
 
Martaha witaj
Tego intralipidu sie nie przerywa
Co miesiąc trzeba brać
Nawet jak nie zaciążysz
Będziesz powtarzać ???
Zawsze możesz przyjechać do mojej ginki na wlew
Ona cie przyjmie

Dzisiaj byłam na usg
Mój człowieczek ma prawie 3 cm
Tętno 169
Fikał koziołki .
Na tą chwile wszystko ok
 
Dziekuje za odp [emoji6] czyli mozna powiedziec ze jestesmy "wyjątkowe" [emoji5]
Co do pozycji to moj bedzie wniebowziety [emoji23][emoji23][emoji23] ale ja czuje dyskomfort [emoji20]


___________________________________________________________________
29 l., 3 aniołki, 0 dzieci, diagnoza: nk 16%, zesp. antyfosfol. (?), leki: acard 150mg, encorton 20 mg, kw.fol. 5, jodid, prenatal uno choina, ovarin, od poz. testu clexane

Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom

Dzoł pytanie do ciebie !!
Masz dawkę acard 150 mg to chyba tylko do pozytywnego testu czy w czasie ciaży też masz brać aż taką dużą dawkę ?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Martaha witaj
Tego intralipidu sie nie przerywa
Co miesiąc trzeba brać
Nawet jak nie zaciążysz
Będziesz powtarzać ???
Zawsze możesz przyjechać do mojej ginki na wlew
Ona cie przyjmie

Dzisiaj byłam na usg
Mój człowieczek ma prawie 3 cm
Tętno 169
Fikał koziołki .
Na tą chwile wszystko ok
@susana super cieszę się bardzo
 
Beri ja zrobiłam wszystkie możliwe badania. Generalnie jestem zrazona postawą wobec mnie i naciskiem na in vitro... no cóż albo mi minie, albo się zdecyduję na jego wersję albo pójdę gdzieś indziej albo na żywioł. W glowie mętlik... eh...

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
A udalo Ci sie u niego wogole zajsc w ciaze?
 
@susana po pierwsze super:) bardzo się cieszę;)
A po drugie mam pytanie co do Intralipidu. 11 dni temu w 5 dniu cyklu miałam podany intralipid. Dzis w dzien owulacji(a mam ja na pewno) miałam mieć podany drugi raz. Niestety z przyczyn @#!@ zapomnienia o mnie...nie dostalam go. Poprostu w szpitalu nie mogl mi go nikt zlecic bo jedyna MOJA p.doktor poszła dzień wcześniej na urlop. Nie pytajcie co czuję... i teraz nie wiem czy starać sie w tym cyklu pomimo to, czy jednak odpuścic. Z jednej strony ponoć intralipid działa 4 tygodnie.czyli ten poprzedni jeszcze działa. A z drugiej...nie wiem co robić.
Prosze @susana wypowiedz się co myślisz? Jeśli któraś z Was może pomóc radą to proszę....
 
reklama
Czarna mała dziękuję ze pytasz u mnie wszystko ok fizycznie i psychicznie macica ocalona :-)
puki co dzieci nie planuje ale zobaczymy co życie przyniesie ..:-) na razie chcialabym zmienic pracę. poza tym na samym zelaznym bez intralupidu raczej nie podejde

susana bardzo sie cieszę! !!!!!!

Pozdrawiam wszystkich
 
Do góry