reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

truskawka chyba miala ale nie wiem dokladnie to sam poczatek forum.
a kto ci zlecil u kogo sie leczysz? mniemalina tlumaczyl ze to sa immonoglobuliny podawane od miliona osob dlatego takie drogie i jak zaprzestawniesz wlewow to nie masz ich worganizmie a szczepienia "ucza i naprawiaja" organim bo tez pytalam o to.

Martha tez miala od dubrawskiego chyba...
dr. Sydor zalecił immunoglobuliny. Na forum z 2012 czytałam ze to skuteczniejsze niż szczepienia, duzo dr jest przeciwnych szczepieniom. Do tej pory brałam intralipid nk spadły do 10% ale i tak sie nie udało. Reszta wyników jest ok wiec sama nie wiem co z tym zrobic , mlr mam 47%
 
reklama
:) Buziaki dla forumowych 7-miesieczniakow Olisia i Wikusia! :)


--------------------------------------------
35l, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014 roku
 
:) Buziaki dla forumowych 7-miesieczniakow Olisia i Wikusia! :)


--------------------------------------------
35l, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014 roku

Rzeczywiście czas leci, chłopcy dopiero się urodzili. A tu Doriska z Nafoczką, jakby sie pospieszyły to kończyłyby kolejną ciążę. Aż nie chce się wierzyć, ze minęło już tyyyle miesięcy....
 
Dziewczyny
Siedze w krzaczorach
A raczej w chaszczach jakiś
W poniedziałek na usg serduszko biło tylko 111 a to już 8 tydzień ciąży .
Z usg wielkością jest nawet 5 dni do przodu ale tym fhr się strasznie martwię .
W czwartek mam wizytę u gina na fundusz .Mam nadzieję że serduszko mojego maleństwa przyspieszy do tego czasu .
Witam nowe koleżanki i pozdrawiam stałe staruchy forumowe .
 
Sus,mnie lekarz nieraz w ogole na glos nie dawał posluchac serca,bo twierdzil ze to niezdrowe,nawet nie mówił ile jest na godzinę,musiałam sama pytać,mówił ze jest dobrze,a inny gin powtarzał,przeciez widac ze dobrze bije,a dla mnie to bylo wazne,bo poprzedniemu dziecku serce bilo najpierw dobrze,pozniej nie miarowo,i teraz ciagle o to pytam,ale powiem Ci kochana ze przez to ze mi nie mowili zdrowsza bylam psychicznie,najwazniejsze ze bije miarowo,napewno wszystko bedzie dobrze,czego Ci życzę z calego serca,i pozdrawiam reszte dziewcząt,A teraz mam pytanie do dziewczyn ktore sa wlasnie w 17 tyg ciazy,macie ruchy,bo ja takie konkretne mam od tygodnia,ale jednego dnia jest ich duzo,i intensywne,a przez kolejne dwa dni lekkie pukniecia,czy to normalne?dzieki za odpowiedz :-)
 
reklama
Hej dziewczyny,ja po wizycie u Pasnika i jest diagnoza mlr 0%. Najpierw się poryczalam ale moj mąż stwierdził ze to dobrze ze wreszcie coś źle wyszło bo można leczyć A nie ciągle pakować zbędne leki na zasadzie prób i błędów. Zatem ruszamy ze szczepionkami pełni wiary i nadziei[emoji5]po 2 szczepionkach mamy się już starać....trzymajcie kciuki...

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry