reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Jutro ide na bete tydzien temu byłam u prof Malinowskiego ale jeszcze nic sie nie działo niepokojącego dopiero na drugi dzien mowił mi ze jesli były by plamienia to mam zwiekszyc lutke i tak zrobiłam biore 2x2 a dzisiaj wezme moze nawet 3x2 a jutro sie okaże za tydzien mam usg w łodzi i szczepienia 2 w ciąży ale jesli jutro beta sie nie podniesie to bede dzwonic zeby to odwołac i zeby mnie wpisały na wizyte w nastepnym tygodniu bo bede musiała wtedy odstawic leki i czekac na poronienie
 
reklama
fondie- dobrze zrozumiałam, że leczysz się (leczyłaś) u Milewicza w krk? Przeniosłam się do niego po 3 in vitro i poronieniu w Macierzyństwie i ciągle szukam potwierdzenia , że to była dobra decyzja... Skoro leczysz się u Milewicza to dlaczego szczepienia robiłaś u Malinowskiego, a nie np u Sachy? Jestem tu nowa i trochę was nie ogarniam ;) Dobrze się znacie i wszystko o sobie wiecie, a mi trochę ciężko się połapać, więc z góry przepraszam, jeśli coś źle zrozumiałam.
skad jestes? ja sie leczylam u malinowskiego a u niego musiszmiec jeszcze lekarza lokalnego. wiec udala siedo milewicza niestety on nie popieral leczenia malinowskiego tzn nie, że nie popiera bo tez szczepi -wysyla do sachy ale jak on to powiedzial " miala by pani to samo u mnie za pol ceny" w sumie zleca podobne badania ale np. nie uznaje encortonu. Ja do niego sie udalam juz z calym pakietem badan i chcalam o niego zeby mnie monitorowal i i dal cos na stymulacje i dal mi siofor jeszcze i lamette i udalos ie w 1 cyklu ale mialam wybor albo olac maline i zostac u niego (bo on sie wkurzal mega, ze sie konsultuje z innym) wiec musialam z niegoz rezygnowac niestety i zostalam u maliny ale to bardzo dobry lekarz dzieki niemu zaszlam w 1 cyklu.
 
skad jestes? ja sie leczylam u malinowskiego a u niego musiszmiec jeszcze lekarza lokalnego. wiec udala siedo milewicza niestety on nie popieral leczenia malinowskiego tzn nie, że nie popiera bo tez szczepi -wysyla do sachy ale jak on to powiedzial " miala by pani to samo u mnie za pol ceny" w sumie zleca podobne badania ale np. nie uznaje encortonu. Ja do niego sie udalam juz z calym pakietem badan i chcalam o niego zeby mnie monitorowal i i dal cos na stymulacje i dal mi siofor jeszcze i lamette i udalos ie w 1 cyklu ale mialam wybor albo olac maline i zostac u niego (bo on sie wkurzal mega, ze sie konsultuje z innym) wiec musialam z niegoz rezygnowac niestety i zostalam u maliny ale to bardzo dobry lekarz dzieki niemu zaszlam w 1 cyklu.
Ja jestem z Krakowa i w tym momencie leczę się u Milewicza i robię szczepionki u Sachy (już druga seria, bo po pierwszej z mężem allo mlr nadal 0, wczoraj miałam 3 szczepionkę z dawcą i za 3 tygodnie sprawdzam). Na jakim jesteś teraz etapie, urodziłaś już?
 
reklama
Do góry