reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Wikus to lobuz z uśmiechem aniołka i oczami urwisa :D

Dzięki ciocie ♡

Obecnie ma skok rozwojowy. Jakby wiedział ze dziś kończy 7 mcy :)
Cały dzień siada, robi fikolki (nie wiem co łapać jego czy pampera) i (niestety) mówi bababa :p
 
Witajcie, dawno się tu nie udzielałam. Niestety 3 raz poronilam i dr. Zalecił terapię immunoglibulinami. Wiecie cos na ten temat ? Pewnie już gdzieś to jest ale stron watek ma tyle ze nie dam rady wszystkiego przeczytac. Bede wdzięczna za wyjaśnienia.
 
Dzięki ale nie udało mi sie znaleźć nic na ten temat dlatego was zapytałam. Moze ze względu na cenę mało kto sie na to decyduje.
 
truskawka chyba miala ale nie wiem dokladnie to sam poczatek forum.
a kto ci zlecil u kogo sie leczysz? mniemalina tlumaczyl ze to sa immonoglobuliny podawane od miliona osob dlatego takie drogie i jak zaprzestawniesz wlewow to nie masz ich worganizmie a szczepienia "ucza i naprawiaja" organim bo tez pytalam o to.

Martha tez miala od dubrawskiego chyba...
 
reklama
Hej
Witam nowe koleżanki, tyle się tutaj dzieje, że jestem daaaaleko w tyle.

Dzisiaj dopiero 8dpo.. Wiadomo, że ja z moja cierpliwoscia juz sobie siknelam dzisiaj i biel ;) no ale musialam ;) jutro tez sikne i pojutrze tez.. az krew mnie nie zaleje.

Bertha, Ty jesteś taka pozytywna, uwielbiam Twoje posty! :-) Sikaj, sikaj choć 8 dpo to w życiu mi test test nie wyszedł pozytywny - najszybciej u mnie w 12 dpo. ja trzymam kciuki mocno!!!

REsztę koleżanek też pozdrawiam i trzymam kciuki za staraczki a brzuchatki, pogłaskać brzuszki/

U mnie nic nowego, dzieci prawie zdrowe więc już lepiej. Oliś wczoraj skończył 7 miesięcy. Strasznie szybko czas leci.
 
Do góry