reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Smutno tu dziś.
Co mogę powiedziec. Trzymajcie się dziewczyny, tule:*
Ja się umówilam dzis do lokalnego gina na podglądanie.
To takie niesprawiedliwe, najpierw boimy się diagnozy, potem czy zajdziemy i w koncu ten strach o malenstwo.
 
reklama
dzwonila z labo. nie ma pomylki, wyszedl im prawie indentyczny wynik. ćmi mnie tylko pachwina. ale tak mam od owu. zwolnie sie z pracy zeby powtorzyc bete. w takim tempie to juz bedzie 0,1.
Dżoł Kochana..... :-( przecież to tak nie może być :-( trzymaj się dziewczyno!!!!! I informuj nas na bieżąco!!! Myślę cały czas o Tobie ....

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Marti wspolczuje.Pamiętam jaką ja miałam nadzieję do ostatniej chwili.

Dżol badanie bety co Ci da na dziś nic nie wniesie bo wynik jutro. Mam nadzieję że wszystko zaraz się wyjaśni.

Destino kochana co u Ciebie??
 
reklama
Do góry