reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
dzien dobry,
Marthi bardzo mi przykro, dużo siły życzę
Dzoł rozumiem że w tym samym labo robiłaś betę? chyba jakaś pomyłka zaszła...jeśli piersi dalej bolą to jest dobrze, bardzo dobrze, musisz chyba powtórzyć betę bo na usg to raczej widać nic nie będzie przy takich wartościach bety, a jakie miałaś bety?
teraz prośba do brzuchatek- jest Was tyle!!!;) ja ze swojej strony proszę Was odzywajcie się częściej bo Wy jesteście nadzieją tego forum( ja się nie udzielam, zgodzę się ale ze mną wiadomo jak jest...)piszcie co u Was jak dostajecie kopniaczki, jak Was cycuszki bolą, jak maluchy fikają w brzusiach
pozdrawiam Sus, Fondie, Avite,Asię, Liluli, Lilie, Gabiś, Lamia, Tęczowa,jednym słowem jest Was tyle że już zapomniałam nicków, pozdrawiam wszytskie
i oczywiście Klarę, Wiktora, i Olisia
 
Hej,
Dżoł mam nadzieję, że to jednak błąd laboratorium. Ty nie masz czasem dziś wizyty? daj znać.

Mickey ja to sobie siedzę w krzakach, bo schizy mnie ogarniają. Ostatnio na usg byłam 29.12 i już mi się pierdzieli :D Muszę koniecznie iść na wizytę w przyszłym tygodniu, bo zacznę z nerwów jeść tynk ze ścian :D
 
dzis mam wizyte o 18.45., dzwonilam do poloznej , powiedziala ze beta raczej tak szybko nie spada, pytalam w pozamacicznej sie krwawi to powiedziala ze nie. wiec to pewnie to.
dzwonilam do labo, powtorza badanie ale na cud nie licze. nie ma to jak piatek 13-go.
 
dzis mam wizyte o 18.45., dzwonilam do poloznej , powiedziala ze beta raczej tak szybko nie spada, pytalam w pozamacicznej sie krwawi to powiedziala ze nie. wiec to pewnie to.
dzwonilam do labo, powtorza badanie ale na cud nie licze. nie ma to jak piatek 13-go.
Dzoł piszesz jak parę miesięcy temu Lamia, to napewno nie ciążą pozamaciczna, nie miałabys takich przyrostów bety, w pozamacicznej beta rośnie o jednostki np 18, pozniej 27, 51 itd ale nie do takich wartości jak miałaś, spokojnie poczekaj ...
 
Dzol - trzymam kciuki zeby to byl jednak blad labolatorium. Jesli pozamaciczna czego Ci nie zycze to na usg powinno byc widac. Mam nadzieje ze to pomylka
 
reklama
dzwonila z labo. nie ma pomylki, wyszedl im prawie indentyczny wynik. ćmi mnie tylko pachwina. ale tak mam od owu. zwolnie sie z pracy zeby powtorzyc bete. w takim tempie to juz bedzie 0,1.
 
Do góry