reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

IgG (-), IgM (-) - nie ma przeciwciał
IgG (+), IgM (-) - oznacza przebyte zarażenie, jeżeli IgG znacznie podwyższone, powtórzyć badanie po trzech tygodniach - jeżeli poziom jest taki sam, nie trzeba leczyć, ani dalej kontrolować, jeżeli następuje wzrost, należy rozpocząć leczenie.
IgG (-) , IgM (+) - jest to wynik nieswoisty, kontrola
IgG (+), IgM (+) - należy rozpocząć leczenie.

Wysłane z mojego LG-D620 przy użyciu Tapatalka
Czyli przy moich wynikach znaczy ze powinnam zaczac leczenie?
 
reklama
Witam się niedzielne z Wami Dziewczęta!! W centrum -12 dzisiaj i piękne słońce :-* Susana, Dżoł jak się czujecie? Kaś90 jak u Ciebie? Jak wszystkie staraczki i brzuchatki? Przepraszam że nie wymieniam wszystkich z nick'ow Ale o wszystkich ciepło myślę i pamiętam ;-)

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Jak wszystkie staruszki i brzuchatki? Przepraszam że nie wymieniam wszystkich z nick'ow Ale o wszystkich ciepło myślę i pamiętam ;-)

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
Staruszki? Wiem wiem chodzilo Ci o mnie :D -25, herbata z imbirem i cieplutki domek :)

IgG (-), IgM (-) - nie ma przeciwciał
IgG (+), IgM (-) - oznacza przebyte zarażenie, jeżeli IgG znacznie podwyższone, powtórzyć badanie po trzech tygodniach - jeżeli poziom jest taki sam, nie trzeba leczyć, ani dalej kontrolować, jeżeli następuje wzrost, należy rozpocząć leczenie.
IgG (-) , IgM (+) - jest to wynik nieswoisty, kontrola
IgG (+), IgM (+) - należy rozpocząć leczenie.

Wysłane z mojego LG-D620 przy użyciu Tapatalka
Czarnuszko skopiuje twoja interpelację wiesz gdzie :p
 
Hahaha już poprawiam :-p chodziło o staraczki oczywiście Nafoczko!!!!! [emoji23][emoji1][emoji8]

I jaka staruszka - tutaj wszystkie jesteśmy Piękne i Mlode!!! [emoji16]

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzien dobry [emoji6]
Dziekuje Agatush za wywolanie. Pachwina juz nie ciagnie, mam nadzieje wszystko przeszlo do macicy. Piersi bola. A usg dopiero w piatek wieczorem [emoji20]


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzien dobry [emoji6]
Dziekuje Agatush za wywolanie. Pachwina juz nie ciagnie, mam nadzieje wszystko przeszlo do macicy. Piersi bola. A usg dopiero w piatek wieczorem [emoji20]


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
Dżoł ja dopiero we wtorek mam pierwszą wizytę.... Miejsca nie mogę sobie znaleźć... :-/

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Witam się niedzielne z Wami Dziewczęta!! W centrum -12 dzisiaj i piękne słońce :-* Susana, Dżoł jak się czujecie? Kaś90 jak u Ciebie? Jak wszystkie staraczki i brzuchatki? Przepraszam że nie wymieniam wszystkich z nick'ow Ale o wszystkich ciepło myślę i pamiętam ;-)

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
Jak to u mnie w niedzielę, tworzę pyszności na obiad:D Bedę robić chili con carne i tortille domowej roboty. Trzymamy kciuki za wizyty!
Beri, tzn, że w przeszłaś cytomegalię.
 
Do góry