reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Gogac mam nadzieję że już ruszyło po cytoteku. Trzymam kciuki za szybkie oczyszczenie.

Bertha hmm kiedy ostatniobylas w ciąży?? Znasz przyczyne niepowodzeń??
W ciąży byłam tylko raz w życiu 1,5 roku temu.
Tez ok rok, półtora sie staraliśmy.
Jedyny problem znany to słabe nasienie.
Hormony ok, owulacje sa, śluz jest, endometrium jest ok, zespołu antyfosfolipidowego brak, ana brak, innych PC brak, raz rok temu wyszły mi PC przeciwplemnikowe na jeden plus ale po kilku miesiącach powtórzyłam i nie było juz ich. Jedyna mutacja to MTHFR. Poronienie prawdopodobnie z powodu krwiaka.
Plemniki - ilość ok, morfologia 8% prawidłowych - ok, ruchliwość 6% (norma od 40%), żywych 25% (norma od 50% chyba), zwiekszona lepkość, agregacja. M brał Profertil od kwietnia, ostatni miesiąc zmieniliśmy na Parenton + flavamed na rozrzedzenie lepkości i widać było różnice. Powtórnych badan nie robiliśmy, ale przy IUI w listopadzie gin mówił ze słabo ze sperma wiec zakładam ze dużej poprawy nie ma.

Mała 79
Co się nie udało???

Porzeczka u nas narazie -15
:)
Apolinka
Witamy ponownie
Obyś nie musiała u nas długo gościć .Tylko raz dwa zaszła .

Bertha
A jak u ciebie z drożnością???
Miałam laparoskopię w październiku - usuwanie torbieli z jajnika, przy okazji sprawdzenie drożności i były drożne.



--------------------------------------------
35l, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014 roku
 
reklama
Jestem w szoku bo kompletnie nic sie nie ruszyło ostatnio po cytotecu poszło jak burza. jutro rano ponownie mi zaloza cytotec lekarz chce zeby szyjka byla miekka zeby przy zabiegu narzędzia weszły gładko i nie uszkodziły rany po cc bo moglo by to sie zle skończyć a tego nie chce wiec czekamy do rana
 
Jestem w szoku bo kompletnie nic sie nie ruszyło ostatnio po cytotecu poszło jak burza. jutro rano ponownie mi zaloza cytotec lekarz chce zeby szyjka byla miekka zeby przy zabiegu narzędzia weszły gładko i nie uszkodziły rany po cc bo moglo by to sie zle skończyć a tego nie chce wiec czekamy do rana
Cholercia
To dziwne ..No nic ,masz dodatkową noc w szpitalu .A może w nocy cie złapie .????
Chyba nie ma innych leków na rozwarcie ??
 
Bertha a czy mąż badał p/p plemnikowe w spermie ? One działają właśnie na ruchliwość możesz sprawdzić co to znaczy słabe przy IUI ile tam ich było dostałaś protokół? Badaliście byliście z mężem u urologa czy czasami nie ma zapalenie gruczołu prostaty jeśli ono występuje to właśnie ruchliwość plemników jest niska i jeszcze jedno co mi przychodzi na myśl to zatkane kanaliki powrózków nasiennych. Czy robiliscie w ogóle USG u męża troszkę się na tym znam czy lekarze zwracali uwagę skąd ta mała ruchliwość?

SUS kochana minus 21

Gogac Nie chcę cię martwić mnie podali tabletki we wtorek a dopiero w piątek ruszyło Trzymaj się kochana
 
Bertha a czy mąż badał p/p plemnikowe w spermie ? One działają właśnie na ruchliwość możesz sprawdzić co to znaczy słabe przy IUI ile tam ich było dostałaś protokół? Badaliście byliście z mężem u urologa czy czasami nie ma zapalenie gruczołu prostaty jeśli ono występuje to właśnie ruchliwość plemników jest niska i jeszcze jedno co mi przychodzi na myśl to zatkane kanaliki powrózków nasiennych. Czy robiliscie w ogóle USG u męża troszkę się na tym znam czy lekarze zwracali uwagę skąd ta mała ruchliwość?

SUS kochana minus 21

Gogac Nie chcę cię martwić mnie podali tabletki we wtorek a dopiero w piątek ruszyło Trzymaj się kochana

Przeciwplemnikowych nie ma M. Do urologa ma iść w styczniu. Zobaczymy czy jakies mechaniczne problemy sa..
dzięki :*


--------------------------------------------
35l, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014 roku
 
Dzień dobry w ten mroźny poranek.
Nie wiem co jest grane, ale od kilku dni bardzo bolą mnie piersi i to od zewnętrznej strony a planowana@ 20.01. .Boje się bo nie mam żadnych leków. Na testowanie zdecydowanie za szybko.
 
reklama
Gogac, trzymaj się.

Mam prośbę o pomoc w interpretacji wyników: cytomegalia i toxoplazmoza:

Toxo Igg- 0,2
Toxo- IgM- 0,070

Cyto IGg- 73,3
Cyto IgM- 0,210

Czy ktoras z Was zna się na tym?
IgG (-), IgM (-) - nie ma przeciwciał
IgG (+), IgM (-) - oznacza przebyte zarażenie, jeżeli IgG znacznie podwyższone, powtórzyć badanie po trzech tygodniach - jeżeli poziom jest taki sam, nie trzeba leczyć, ani dalej kontrolować, jeżeli następuje wzrost, należy rozpocząć leczenie.
IgG (-) , IgM (+) - jest to wynik nieswoisty, kontrola
IgG (+), IgM (+) - należy rozpocząć leczenie.

Wysłane z mojego LG-D620 przy użyciu Tapatalka
 
Do góry