reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Witam się wieczornie.
Mam dziś zły dzień. Za chwilę idę w krzaczory.
Najpierw rano wystraszyła mnie moja reumatolog (byłam na pobraniu krwi i ją spotkałam, nie wiedziała o ciąży więc chwilę rozmawiałyśmy), oburzona kto mi kazał odstawić encorton, że powinnam brać chociaż 5mg dla ochrony a jak przyjdą wyniki aktualne ANA to zdecyduje co dalej. Wrrr...
Po powrocie do domu dostałam sms od swojego gina że posiewy dodatnie, mam 2 bakterie, mam przyjechać po receptę na globulki....wrrrr....
Po 15tej odebrałam wyniki tarczycy i wpadam w niedoczynność, w piątek na cito wyznaczył mi endo wizytę, pewnie da Euthyrox...wrrr..
Mam dość.
Zrobiłam klopsiki Porzeczkowe, pyszotka i śledzie z czerwoną cebulką i ogórkiem kiszonym w oleju. Jutro rybki w pomidorach, już się rozmrazaja. Bolą mnie nogi, brzuch mnie ciągnie, szyjka dokucza, ledwo się kulam. Mała kopie więc to mnie pociesza.
Buziaki

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
Gabiś, jutro będzie lepszy dzień. Tak to już jest, że niektórzy mają ciążę bez problemów a my ciągle coś.
My mamy 27.12 echo serca. Proszę Was o modlitwę.


Napisane na HUAWEI TIT-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Gabis wrrr warczysz jak kotka ;-p. Nie lubimy złych wiadomości ale patrz zawsze w tą dobra stronę dobrze że już mała kopię i że jest dobrze mimo ciągle jakichś potyczek.Nic złego się nie stanie tylko coś sprostować i podleczy i go,go, powe Rangers -D
 
Gabis miło ze kuleczki zostały nazwane porzeczkowymi :tak: kochana faktycznie dziś miałaś nie najlepsze wiadomości ale jestem pewna ze będzie wszystko dobrze głowa do góry i do przodu bea25ta ładnie to ujeła warczysz jak kotka :)
Kas jak tak kuleczki?
A ja dziś zrobiłam kilo sledzi w oleju jedne z cebulka a drugiej z żurawiną i cebulką i czekam na efekty mam nadzieję ze przejdą smakiem do soboty.
Jutro zaczynam barszczyk robić ale dziś juz padam na ryjek
Ściskam was kochane te wesołe smutniejsze również brzuchatki i staraczki
 
Gabis słońce i ja ściskam. Wiesci nienajlepsze ale póki co najgorsze juz za wami, reszta to pikuś :* będzie jutro nowy dzień i będzie lepiej :)
Ps a nowy dzień pokazał że. .. mojej wredne tesciowej te ciastka nie wyszly i schowała wszystkie :D
Asiu za was tez zdrowaska :)

Mickey super ze napisałaś :)

Burczus, Destino proszę o nowinki :)

I wszystkim bzykajacym pszczółkOM dużo miodku :p Bertha , Bea, Sus, Kas, Agatush, Destino, Czarna ....
 
Nafoczka - haha jednak jest sprawiedliwosc na tym swiecie[emoji6]

Gabis - wspolczuje zlych nowin ale najwazniejsze ze dzidzia ma sie dobrze i oby tak do konca. Dobrze ze tak szybko udalo Ci sie zalatwic endokrynologa. A bardzo wysokie masz tsh?

Fondie - doczytalam ze Ty juz 25 tydz ale zlecialo[emoji54] oby tak dalej

Asia - modlitwe masz zapewniona. Wierze ze bedzie dobrze

Trzymam kciuki za wszystkie staraczki, oby koniec roku obfitowal w II tlusciutkie krechy[emoji2]
 
dobry wieczor dziewczyny...kiedys pare razy do was zagladalam...chyba wroce...poronilam juz 3 razy w bardzo wczesnym etapie...prosze poradzcie co jeszcze zbadac...cala immunologia nic nie wykazala...amh mam ok 6 to podobno powoduje wydluzenie lub skrocenie cykli...i powtarzjace sie cykle bezowulacyjne...chociaz owulowalam 3 razy w zeszlym roku ale co z tego jak po ok tygodniu bycia w ciazy wszystko sie zmylo...:( jestem juz zalamana ...nie wiem co jeszcze badac...mam rozne dziwne objawy w drugiej fazie cyklu, parzy mnie twarz momentami -jakbym miala goraczke...moja mama miala problemy z niewydolnoscia cialka zoltego i potem po 1,5 roku leczenia miala mnie...yslicie ze to hormony? ja mam juz jedno dziecko....maleo pieciolatka...przepraszam ze wam truje ale czy spotkala sie ktoras z was z czyms takim? pozdrawiam goraco i zycze wam cieplych i szczesliwych swiat X
 
reklama
Witaj mamoGrzywacza.
Stosowalas jakies leki w tych ciązach? Może warto byłoby rozrysować wykres cyklu, wtedy moze coś wyjdzie, czy jest jakaś niedomoga lutealna. Lekarzowi na pewno sporo by to powiedziało o hormonach.

W zeszłym roku owulowałaś tylko 3 razy? Bo tej częsci wpisu za bardzo nie rozumiem.
 
Do góry