reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Bea25ta charakterek to moj Tomcio juz ma :) Krzyczy jak jest glodny az uszy wyrywa. Za swoim lozkiem nie przepada. Tylko ze nie daje z tym za wygrana :) Kilka osob juz mi powiedzialo ze maja Tomkow i maja oni niezle charakterki. Skoda ze nie wiedzialam tego wczesniej ;) Mogl byc Karolkiem ;) Zartuje oczywiscie. Tomcio juz zaczyna gluzyc. Marta jeszcze nie. Marta zje i spi. Jak Tomek zacznie plakac to i oa placze. Przydala by sie czasem jeszcze dodatkowa para rak. Choc czasem bywa glosno i nie widomo ktorego wrzaskuna brac na rece, czy karmic pierwszego. Nie zaluje ze wzielam 2 zarodki. Mam 2 wspanialych dzieci. I jeszcze jeden dzieciaczek czeka na nas w klinice o ktorym ciagle mysle.
Dla Strawbelki jeszcze raz gratulacje. :) Duzo zdrowka dla Syneczka :)
 
Ostatnia edycja:
Bertha zapytam w prost.Kiedy czas na testowanie?? Już czuję ekscytację nowymi ciazami.Dla mnie to jak kolejne prezenty od Mikołaja i jego żony :-).

Avita trzeba było nie otwierać teraz pewnie oczy masz jak ten krążek ;-). Na początku jak zaczęłam czytać ze zakupilas pessara to myślałam że to sprzęt do mierzenia tętna :-D
Testowanie za 4 tygodnie... dzisiaj pierszy dzien @. doopa blada. pierwsze IUI nieudane.


Aaaaa! !!!!! Wiadomość od Strawbelki ♡♡♡
Jesteśmy ciociami :D
"Kolo 22 mialam na szybko cc. Ktg wyszlo zle i mowili ze musza zaraz ciac. Maly byl 2 razy owiniety pepowina. Wazy 3720 i 56cm. Jest lysy. Juz go mialam 2 godziny. Kocham go strasznie i jeszcze nie wierze ze jest moj. Ur. w 36t4d. Wszyscy sie zachwycali, mowili ze piekny wczesniak bo taki duzy"

Strawbelko teraz wasz czas ♡♡♡♡♡♡♡
Gratulacje Strawbelka!!!! :):):) duży chłopak mimo ze wczesniak! :) super że wszystko dobrze. :)
 
Bertha!!! No duupa. Nie martw się jesteś 4dni za mną. Teraz też pod chodzisz do iui czy naturalnie a później z pomocą??
Teraz niestety naturals, bo owu wypada w okresie swiatecznym, i jestesmy 160km od gina. takze nie bardzo licze na ten cykl. W kolejnych chyba IUI. Jutro wizyta u gina, to zobacze czy ma jakiś pomysł.. bardzo słabe bylo nasienie przy tym naszym IUI, wiec w sumie zastanawiam sie czy gin nie stwierdzi, ze iui nie maja sensu?.. nie wiem.. cos ci ginowie malo dociekliwi są w szukaniu przyczyn i tak czlowiek sie stara latami..
 
Beri, czy to Ty kiedyś pytałaś o lepsze samopoczucie po metylowych?

Tak pytałam. Ja po metylach zaczęłam czuć się bardzo dobrze. Nie wiem, czy to sugestia czy nie ale niech tak pozostanie. Dziewczynki podeślijcie proszę lin do tego drugiego forum ciążowego. Gdzieś zgubiłam, a chciałam zerknąć na wyniki.
 
reklama
Beri, ja od 2 cykli (odkąd biorę witaminy) nie mam bolesnych miesiączek.
Gratulacje dla Strawbelki!!
U mnie 10 dc, zaczyna się piękny śluz, a my wstrzymani przez moj katar, a raczej przytkany nos. Niby nie jest zle, bo czuje się dobrze, ale przytyka mi kanaliki do oczu i trochę mi ropieją. Boję się, żeby znowu ich nie zaatakowało jak skoncze (dzis) brac krople od okulisty. Mam 2 dni na podjecie decyzji czy brać encorton i się starać.
 
Do góry