reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Hej dziewczyny .
Pozdrawiam was serdecznie ;)
Nie piszę bo nie mam o czym ale nadal jestem z wami , czytam i trzymam kciuki .

Dzisiaj odebrałam swoje wyniki tarczycy .

Tsh 0,28
T3 4,3
T4 14,7

I wyszły mi duze antyTPO aż 3000 !!co o tym sądzicie .


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Burczus o tym musisz porozmawiać z fondie albo avita lub lekarzem.wiem że wiele dziewczyn walczyło o pulowane bo podobno są skuteczniejsze.Tylko nie wiem czy już można od dawcy czy trzeba mieć 2-3 z limfocytów męża. Wiem że idziesz na szczepienia a w razie szczepień od dawcy po prostu jakas kobieta z mężem przychodzi i jemu pobierają więcej krwi po wirowaniu dostajesz ja ty.
 
Hej dziewczyny .
Pozdrawiam was serdecznie ;)
Nie piszę bo nie mam o czym ale nadal jestem z wami , czytam i trzymam kciuki .

Dzisiaj odebrałam swoje wyniki tarczycy .

Tsh 0,28
T3 4,3
T4 14,7

I wyszły mi duze antyTPO aż 3000 !!co o tym sądzicie .


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ovli mi dr P tłumaczył że jeśli masz anty tpo dodatnie to wskazuje to na hashimoto i często jest tak że tsh najpierw idzie w kierunku nadczynnośći( czyli zmierza ku 0) natomiast póżniej odbija się i często przechodzi w niedoczynność, musisz kontrolować tsh bo i tak już masz niskie, anty tpo niestety tego się nie leczy bo to są "tylko" przeciwciała krążące w naszej krwi( które atakują tarczyce) mi zalecał dietę bezglutenową- ale ja nie polecam, jeśli jesz pieczywo ważne jest aby jeść 100% żyta na zakwasie( aby uniknąć kwasu fitynowego)wieć ja staram się nie używać mąki pszennej, makaronów, ogólnie jest przyjęte że gluten ma wpływ niekorzystny na nasz organizm i sprzyja to chorobom z autoagresji( jakie masz normy przy anty tpo?)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Ovli mi dr P tłumaczył że jeśli masz anty tpo dodatnie to wskazuje to na hashimoto i często jest tak że tsh najpierw idzie w kierunku nadczynnośći( czyli zmierza ku 0) natomiast póżniej odbija się i często przechodzi w niedoczynność, musisz kontrolować tsh bo i tak już masz niskie, anty tpo niestety tego się nie leczy bo to są "tylko" przeciwciała krążące w naszej krwi( które atakują tarczyce) mi zalecał dietę bezglutenową- ale ja nie polecam, jeśli jesz pieczywo ważne jest aby jeść 100% żyta na zakwasie( aby uniknąć kwasu fitynowego)wieć ja staram się nie używać mąki pszennej, makaronów, ogólnie jest przyjęte że gluten ma wpływ niekorzystny na nasz organizm i sprzyja to chorobom z autoagresji( jakie masz normy przy anty tpo?)

Lekarz mówi ze tsh mam dobre i mam mieć tylko do 1 tsh Max .
Bo jak mam wiecej to się źle czuję i do starania lepsze jest mniejsze .
Jak mam wiecej niż 1 tsh to w ogole zajść nie mogę .

Nie mam tutaj norm antyTPO poprostu widziałam na komputerze 3000 . Zapomniałam poprosić o kopie tego . Dali mi tylko kopie wyników tsh , t3 , t4


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
3 tygodnie brałam 15mg, teraz biorę 10mg.
Mój gin chciał żebym z dawki schodzila po tygodniu czyli wg jego zaleceń już powinnam nie brać sterydu. A ja mam pietra.

Biorę sterydy ze względu na NK. Mam je brac do 18 tc, ale w "glodowych dawkach". Miałam zmniejszyć, ale tego nie zrobilam, bo się boję :( W przyszlym tygodniu będę miała 12 tc, czas na zmniejszenie dawki...
 
reklama
w pzyszlym tyg mam.polowkowe to cos wkleje. dziewczyny na pewno mozna.wbijac.wszedzie w brzuch ? Ja codziennie sie boje
Dziewczynki caly czas trzymam za Was wszystkie kciuki, ciesze sie na dobre wiesci. Dzis mija rok jak pierwszy raz czytalam nasze forum... Dolaczylam pozniej bo nie mialam smialosci. Nie chce mi sie wierzyc ze to juz rok... Syrasznie zapie... ten czas. Trzeba cieszyc sie kazdym dniem:))) usciski
 
Do góry