reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
chyba 10 encortonu:confused:
a schodzisz też co 5 dni?
A jakie masz ana?
ja ANA 1 I 2 dodatnie 3 już ujemne
FONDI NAFOCZKA pomóżcie , nie wiem która jeszcze bierze? odezwijcie się licze na was Aniołeczki:hmm:
Kas ma rację 8metypredu to 10 encotronu. Myślę ze możesz tak schodzić, ja jeszcze brałam 1/4 tabletki na koniec czyli nie mg

czyli to nie IO? a ta insulina po 2 h nie powinna wrócić do poziomu około na czczo?
Nafoczuś a który lekarz dał Ci metke?(endo?)
Tak na początku endo, ona była też diabetologiem a potem pokazałam insulinę na czczo rodzinnemu (15) i rodzinna pisała mi Metformine.
Asia jeździła do Jerzak może ona więcej cis Ci powie bo ja samouk formułowy jestem
 
Ogolnie to mam dola po tej wizycie. Mam pobrane wymazy na chlamydie i czeka mnie hsg. Poza tym musze zrobic badanie na: kwas foliowy i b12 jakies badanie na nietolerancje glutenu. Aspiryny brac nie moge skoro mam krwotoki z nosa. Witamina d3 mam brac. I nie wiem czy laparoskopia nie zabrala mi mojej rezerwy jajnikowej. Mam ochote wyc tak mi zle

Napisane na LG-K500n w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć dziewczyny.
Jestem, podczytuję, gratuluję udanych wizyt, piękne zdjęcia dzieciaczków.

Witam nowe dziewczyny.

Napiszę po krótce co u mnie. Szykujemy się pod szczepienia i mąż robił pakiet badań potrzebnych do tego, czy może być dawcą. ponieważ ma jakiś wynik HBs nie taki, to musi załatwić zaświadczenie,że był kiedyś szczepiony na żółtaczkę typu B. Był, bo pracował w szpitalu. Niestety zdobyć takie zaświadczenie z roku 2006...lekko niemożliwe. Może ktoś ma jakiś pomysł jak sobie z tym poradzić? Jeśli nie dostarczymy takiego zaświadczenia, to mąż jest wykluczony jako dawca. Druga opcja-kolejne badanie- przeciwciała HBs-DNA PCR. Koszt...500zł i kolejne 2 tygodnie czekania na wyniki. Ogólnie...mam dość. Wiecznie kłody pod nogi.

A poza tym...napisze dwie sprawy ku przestrodze.

Depresja, to choroba straszna i podstępna. Jeśli macie kogoś w swoim otoczeniu lub rodzinie z tą chorobą-nie bagatelizujcie. Ta choroba może prowadzić do śmierci-my pochowaliśmy tydzień temu szwagra.Młody, inteligentny chłopak ze wsparciem rodziny.Nie poradził sobie z problemem, który wg nas no przecież nie mógł doprowadzić do tragedii, a jednak... Jeśli ktoś chce więcej porady na ten temat-proszę o priv.

Drugi temat:
Oszuści, którzy działają na "wnuczka" nadal zbierają żniwo. Ze względu na męża, są u nas nasi przyjaciele. Wczoraj dzwoni do nich babcia, 93 lata i pyta się gdzie oni są, bo już dała pieniądze temu policjantowi...
Dała się babcia oszukać na 13 tyś.
Ostrzeżcie swoich najbliższych.Uczulcie na telefon zwrotny od razu po takim fałszywym telefonie. Bo na ludzi starszych działają emocje, uczucia, wyłącza się czujność i logika.
Przepraszam,że się nie odniosę do Waszych postów...ale staram się choć polubiać bądź popierać wasze posty.
pozdrawiam
 
Witajcie dziewczyny

8mg to ile encortonu?
Ja zaczęłam od 20mg, około 12tc zeszlam na 15mg, teraz mam brać 10 i potem 5,ale się boję że za szybko mi gin każe schodzić przy moich ANA.

Ile bralas dawkę 15 mg? Ile będziesz brala dawke 10 i 5 mg??

Ja po wizycie, maluch rośnie, ma już prawie 4 cm :)Zaznaczam, że tym razem nie mam zdjęcia.
 
Witajcie dziewczyny



Ile bralas dawkę 15 mg? Ile będziesz brala dawke 10 i 5 mg??

Ja po wizycie, maluch rośnie, ma już prawie 4 cm :)Zaznaczam, że tym razem nie mam zdjęcia.
3 tygodnie brałam 15mg, teraz biorę 10mg.
Mój gin chciał żebym z dawki schodzila po tygodniu czyli wg jego zaleceń już powinnam nie brać sterydu. A ja mam pietra.

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Burczus współczuję . Szkoda szwagra i męża Twojego bo stracił brata. Ciężko coś takiego w ogóle zrozumieć.

Babci też mi żal ale wtedy zawsze rozmawiam z teściowa że jakby do niej zadzwonili to ona biedna nic nie ma więc i nie da.

Burczus a może lepiej od razu podchodzić z dawca do szczepień??

Lila no cóż trudno
 
reklama
Burczus współczuję . Szkoda szwagra i męża Twojego bo stracił brata. Ciężko coś takiego w ogóle zrozumieć.

Babci też mi żal ale wtedy zawsze rozmawiam z teściowa że jakby do niej zadzwonili to ona biedna nic nie ma więc i nie da.

Burczus a może lepiej od razu podchodzić z dawca do szczepień??

Lila no cóż trudno
Bea nie da się zrozumieć.
Co do babci, to tak,ja też od razu akcja przypominająca o ostrożności.
Może faktycznie lepiej od razu od dawcy.,..ale na czym to polega?
 
Do góry