reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Agatush, witaj! Z tego co widzę, nie mialas robionych badań w kierunku immunologii (np allo-mlr, nk). Z jakich okolic jestes? Radzilabym znalezc dobrego lekarza.
Zastanawia mnie tez skad taki poziom homocysteiny przy braku mutacji mthfr.
Dziewczynki czy Wy wsxystkie badalyscie nk i to allo? Nie mam takich badan. Tylko zalecenie ze przy ciazy bede miala wlewy i encorton mamn jesc od 1 dc. Nie wiem czy powinnam zrobic te badania.
 
reklama
Czarna
Ja już w domku.
Następnym razem cię nawiedzę :laugh2:
Byłam u ciebie w mieście tylko chwile .
Byłam w poradni na kariotypach .
Jestem mile zaskoczona ...
Szybko sprawnie i na temat .
Krótka rozmowa i w międzyczsie pobierana krew w tym samym pokoju .
Wyniki za trzy tygodnie .
Sus od kariotypow uzaleznialam dalsze kroki. Wyszly nam dobrze i wogole po drodze kilku lekarzy powiedzialo ze przy dwojce zdrowych dzieci kariotypy na pewno wyjda nam dobre.
 
W szybkim skrócie:

Malutka znowu była ułożona nie tak jak trzeba. Ciężko było zbadać, raz nam wyszło NT 1,7 raz 1,1 i to tylko wina ułożenia i wiercenia się księżniczki. Wszystkie inne organy ok, nerki są, serduszko ok, kość nosowa jest. Wg mojego gina gdyby NT było faktycznie 3,4 to nawet przy złym ułożeniu to duża wada i byłoby ją widać.
Stwierdził że szkoda że nie mam zdjęcia z usg gdzie widać to NT jak profesor zmierzył ale oni chyba tego nie dają, sama nie wiem, wtedy by mógł ocenić.
Oczywiście nikt mi nie daje 1000% gwarancji, ale wg mojego gina jest ok i prosił aby poczekać na wynik z krwi mimo wszystko.
Tyle na dziś.

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Gabiś Cieszę się brzmi optymistycznie czekałam na wieści od ciebie całą drogę jadąc do Łodzi rozmyślałam jak wizyta. Modlitwa zapewniona.
 
Czarna
Ja już w domku.
Następnym razem cię nawiedzę :laugh2:
Byłam u ciebie w mieście tylko chwile .
Byłam w poradni na kariotypach .
Jestem mile zaskoczona ...
Szybko sprawnie i na temat .
Krótka rozmowa i w międzyczsie pobierana krew w tym samym pokoju .
Wyniki za trzy tygodnie .
Zapraszam, napisz dzień wcześniej to upiekę jakieś dobre ciacho :) ja mieszkam na wylotówce, więc jak jedziesz do siebie to przejeżdżasz nieopodal mnie :D tak czy siak masz po drodze :)
Susana, a jaki teraz masz plan? Będziecie sie starać? Oczywiście jak nie chcesz sie tym dzielić to nie odpowiadaj.

Gabis, jak tam??
Sus pisała chyba kiedyś, że ze względu na chłopaków robi kariotypy :)
Bardzo proszę o zdrowaske i kciuki za Karola bo jutro idzie do szpitala. Póki co to ja bardziej przezywam :/

Asia, Doris chyba miala
Foczusia będzie good [emoji8] z kim Junior zostaje? Z tatą?
Dziewczynki czy Wy wsxystkie badalyscie nk i to allo? Nie mam takich badan. Tylko zalecenie ze przy ciazy bede miala wlewy i encorton mamn jesc od 1 dc. Nie wiem czy powinnam zrobic te badania.
Ja zrobiłam ostatnio [emoji1]

Wysłane z mojego LG-D620 przy użyciu Tapatalka
 
Agatush, witaj! Z tego co widzę, nie mialas robionych badań w kierunku immunologii (np allo-mlr, nk). Z jakich okolic jestes? Radzilabym znalezc dobrego lekarza.
Zastanawia mnie tez skad taki poziom homocysteiny przy braku mutacji mthfr.
A czy ktoś z okolic łodzi robił może te badania i.mógłby polecić gdzie można je zrobić i jak to się kształtuje cenowo?

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Gabis super cieszę się mam nadzieję ze wszystko będzie dobrze wczoraj odmawiałam przed snem zdrowaśke za Ciebie
Madziu a dlaczego dziś jedziesz do Łodzi?
Witam nową koleżankę niektóre z nas właśnie jeżdżą do Łodzi leczymy się u.prof Malinowskiego i Pasnika badania sa drogie i wszystko prywatnie allo mrl, nk to koszt koło 450 zł a nk nie wiem koło 300 zł
 
Do góry