reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Avita i ja również dziękuje.
i ponawiam pytanie do girlsów które miały badaną drożność rurek( jajowodów) to sie robi prywatnie? na nfz?
Mozna i prywatnie i na nfz.
Sa 2 rodzaje, sono hsg i to sie robi pod katrola usg i wstrzykuje sie kontrast z soli fizjologicznej. Ten rodzaj robia chyba tylko prywatnie, ale nie jestem pewna.
Drugi rodzaj to zwykle hsg i to robi sie pod kontrola RTG i wstrzykuje sie chyba kontrast z jodem, ale nie jestem pewna. To zwykle robia na nfz.

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Mozna i prywatnie i na nfz.
Sa 2 rodzaje, sono hsg i to sie robi pod katrola usg i wstrzykuje sie kontrast z soli fizjologicznej. Ten rodzaj robia chyba tylko prywatnie, ale nie jestem pewna.
Drugi rodzaj to zwykle hsg i to robi sie pod kontrola RTG i wstrzykuje sie chyba kontrast z jodem, ale nie jestem pewna. To zwykle robia na nfz.

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom

Polecam to sonoHSG,niestety prywatnie ale bez narkozy,bez bólu i po 15 już po wszystkim! na dodatek wszystko pięknie widać na zdjęciach w trojwymiarze.mi niestety wyszła ta przegroda i do jutra muszę się zdecydować czy jadę we wtorek na zabieg...ale chyba się odważę..choć już się boję...bo to jednak "tam" będą coś majstrować ale mniej inwazyjnie bo bez laparoskopii i niby po 2 miesiącach moglabym się już starać,no zobaczymy..

Dziewczyny,ten lekarz,co odniósł się negatywnie do tego colostrum w trakcie szczepien to doc Pasnik.ale mi się to cos nie wydaje,w tej serii szczepionek będę brać i zobaczymy czy to coś zmieni...
 
Arluska dobrze że podjęłas decyzje. Zastanawia mnie czemu nakazuje Ci przerwę.Niewiem czy to dobrze czy źle .Ja miałam po przecięciu przegrody znacznie większej niż Ty i z większą ingerencja w organizm zielone światło na ten sam cykl. Nie wyszło z innych powodów.

Fondie czekam na wieści. Proszę napisz czy wszystko ok. Bo mam złe myśli .Napisz pliss.
 
Fondie czasem tak puszcza na jakichś czas.. Spokojnie jeśli lekarz i badanie cie uspokaja... Ja uważam że jest ok... Trzymam kciuki ;)
 
Mam zle myśli ze Twoje obawy się potwierdziły bo milczysz , a Ty w ogóle Noe bylas więc jest git i kamień z serca. Czyli mąż przemówił Ci do rozumu??
 
Avita kochana dziękuję za moja intencję.
Arluska ja myślę ze to dobra decyzja z przegrodą w środę jedziesz do maliny? Ja tylko na szczepienia bez wizyty.
Fondi nie obraź się ale ja się nie dziwię twojemu mężowi naprawdę zluzuj troszkę bea25ta napisała że ma złe mysli bo miałaś jechać na badanie i się nie odezwałaś a wcześniej pisałaś ze sie zegnasz itd ja w ciąży miałam objawy nawet gdy lekarz powiedział ze sedruszko nie bije i co mi po tych objawach jak dziecka od 2 lat nie mam ani jednego ...
 
reklama
Avita kochana dziękuję za moja intencję.
Arluska ja myślę ze to dobra decyzja z przegrodą w środę jedziesz do maliny? Ja tylko na szczepienia bez wizyty.
Fondi nie obraź się ale ja się nie dziwię twojemu mężowi naprawdę zluzuj troszkę bea25ta napisała że ma złe mysli bo miałaś jechać na badanie i się nie odezwałaś a wcześniej pisałaś ze sie zegnasz itd ja w ciąży miałam objawy nawet gdy lekarz powiedział ze sedruszko nie bije i co mi po tych objawach jak dziecka od 2 lat nie mam ani jednego ...
Dziewczynki usciski z Hiszpanii:) Fondie mysl pozytywnie, bedzie dobrze. Scislam Was wszystkie:) Nie pisze bo ospoczywam od internetu. Ale za wszystkie trzymam kciuki!
 
Do góry