reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama

Załączniki

  • image.jpeg
    image.jpeg
    98,7 KB · Wyświetleń: 95
Fondie przepraszam za kłopotliwe i być może pytanie zadane w nieodpowiednim czasie co wkońcu Malina stwierdził że u Ciebie jest jaki problem? tylko pc przeciwłożyskowe i u męża pc plemnikowe ? czy coś jeszcze?na podst jakiego badania/badań stwierdził że ciąże nie mogłaś utrzymać? czarna magia
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Paula tak ale najwiekszy uznal mrl odrzucam zarodek.
Pierwsza seria maz
Druga maz +pulowane
Trzecia pulowane
Ja mialan wynik 36,2 i od razu doszczepianie z pulowanego bo m nie mial jak dojechac. Ale na wizycie tego samego dnia powoedzial, ze w ciazy prosze sie szczepic maz +pulowane bo z tymi pulowanyni roznie bywa i tak tez sie doszczepialam teraz w ciazy. Jak tak czytam to wszyscy mowia, ze pulowane najlepsze ale on wie co mowi bo spotkalam dziolszke co jej z 25spadlo do 23 od serii samych pulowanych chociaz rzadko to sie zdarza. Dlatego po prostu nalezy go sluchac i juz.
 
Paula tak ale najwiekszy uznal mrl odrzucam zarodek.
Pierwsza seria maz
Druga maz +pulowane
Trzecia pulowane
Ja mialan wynik 36,2 i od razu doszczepianie z pulowanego bo m nie mial jak dojechac. Ale na wizycie tego samego dnia powoedzial, ze w ciazy prosze sie szczepic maz +pulowane bo z tymi pulowanyni roznie bywa i tak tez sie doszczepialam teraz w ciazy. Jak tak czytam to wszyscy mowia, ze pulowane najlepsze ale on wie co mowi bo spotkalam dziolszke co jej z 25spadlo do 23 od serii samych pulowanych chociaz rzadko to sie zdarza. Dlatego po prostu nalezy go sluchac i juz.
Ale wiesz jaki miałas mlr przed szczepieniami?
Arluśka a teraz po 1 serii szczepień ile wzrosło mlr?
 
Porzeczka ja też mam mieć histeroskopię w przyszły piątek...
a powiedz,czemu Ty masz od razu z laparo? od czego to zależy?
bo ja myslałam żeby wykluczyć te ewentualne zrosty,tak?
Laparo również bo mam podejrzenie niedroznosci jednego jajowodu i p dr zdecydowała że zrobimy wszystko za jednym zamachem szczepienie nastepne 22 sierpnia
 
Wedlug maliny zero. Ogolnie nawet jakby bylo wysokiei tak szczepi, one przygotowywuja organizm do przyjecia czegos nowego. Nie wiem czymi sie uda zobqczny
 
reklama
Dzień dobry,

Doris [emoji8] Nafoczka [emoji8]

A u mnie dziś taki gość zawitał ;) i szukał czegoś w kominie (albo zostawił tam nam swoje fluidki ;) )
uploadfromtaptalk1470949085968.jpeg


Buziaki Kochane [emoji8]

Wysłane z mojego LG-D620 przy użyciu Tapatalka
 

Załączniki

  • uploadfromtaptalk1470949085968.jpeg
    uploadfromtaptalk1470949085968.jpeg
    10,9 KB · Wyświetleń: 291
Do góry