reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Kochana a ile tych jablek na tortownice? Bo ja zazwyczaj tre jabłka na grubych oczkach i odsaczam. Nigdy nie to robilam w kawałkach :) i boje się ze spod będzie mokrych od soku .
Jablek daje tyle zeby po brzegi wypelnily tortownice.
Jak kupije jablka, to zawsze ze 2 kg.
Troche mi zostaje do zjedzenia.

Nigdy mi jeszcze nie podeszla woda.
Mama piecze z tego przepisu, bo to jej przepis i tez nigdy nie podeszla woda.

Nie wiem, moze to zalezy od odmiany jablek...

Edit. Jablka scinam tak jak scinaja mieso kebaba z tego rozna. Takie scinki na grubosc 1-1,5 cm. Poprostu obiore jablko i scinam je tak dookola jak popadnie.


Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej,
ale smak narobiłyście tą szarlotką dziewczyny...nie dobre :D i jak tu lecieć z wagi jak wokoło same pokusy :) . Ja dopiero ciastową bombę kaloryczną zrobię na urodziny Męża, a że to już za 2 tygodnie to już szukam przepisów :D
Avita, Bertha ja też testuję pod koniec miesiąca.
 
Fajna ta szarlotka ja robilam tez z kawalek jakblek ale ja robilam z ciasta kruchego:) ale ten mampyszna tzn prawie juz nie mam
Fondie, jak sie da dobre jablka to kazda jest pyszna. Ty zapewne masz tez dobre jablka w sadzie. U mnie tesciowa ma antonowke. W zimie kupuje renete.

U nas tez nie ma. Ja zjadlam 2 kawalki bo jakos slodkie w ciazy mi nie podchodzi. Maz zjadl reszte.
Dzis znow pieke, bo wczoraj przywiozl torbe jablek.
Wysportowany jest, chodzi na silke, wiec moze jesc. W boki mu nie idzie[emoji6]

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
No Strawbelka smaka mnie tez zrobilas ;)
Chyba odwiedza swoj ogrodek i jablka nazrwam i biore sie do dziela. :)

Wczoraj mialam wizyte z "szybka stowka" ;)
Bylam u innego gina. Bo moja wizyta przypadala na czas jak bylismy nad morzem.
Zbadal mnie i ledwo do ujscia doszedl. Wiec prawie wszystkis swietych zobaczylam. ;) Szyjka dluga bo 5cm i zamknieta. I to najwazniejsze. Potem blyskawiczne usg bo pokazal mi akcje serca i juz. Pyta o waga dzieci jaka byla. To jakby ta z przed mca miala byc aktualna.... Z wrazenia zapomnialam. Kazal odstawic Acard a Encorton utrzymac do nastepnej wizyty z Dokorka. Encorton biore od nd po 2,5mg. Umawialam sie z dr ze jak bedzie ok to wizyta za 3tyg a jak nie to za tydz. A on mi mowi ze sie boi bo ciaza po ivf, poronieniach, intralipidzie i encortonie itp i mam isc za tydz. Moze i dobrze bo czegos sensownego sie dowiem.
 
Zmienie trochę smaki :D bo ja wczoraj robiłam pizze! Super łatwy i szybki przepis! Jak nie mam czasu to robie pizze! A wczoraj nie miałam bo mojego dzidziola zaczął boleć ząb! Mleczne zęby a trzecie leczenie kanałowe już miał! A do tego nasza dentystka na urlopie i latanie było za innym lekarzem. Ale udało się!

Arluśka przed szczepieniami czynnik martwicy nowotworu miałam 3958 a po 880 (norma do 1380) więc super spadło!
Miałam wysoki wskaźnik TNF/IL-4 188,5 a mam 40 (norma do 31,2) jeszcze za duży ale też spadł. I podobnie wskaźnikTNF/IL-10 miałam 18,4 a jest 3,2 (norma do 0,5)
Limfocyty CD56 nie drgnęły było 18 i jest 18 (norma do 12)
 
Zmienie trochę smaki :D bo ja wczoraj robiłam pizze! Super łatwy i szybki przepis! Jak nie mam czasu to robie pizze! A wczoraj nie miałam bo mojego dzidziola zaczął boleć ząb! Mleczne zęby a trzecie leczenie kanałowe już miał! A do tego nasza dentystka na urlopie i latanie było za innym lekarzem. Ale udało się!

Arluśka przed szczepieniami czynnik martwicy nowotworu miałam 3958 a po 880 (norma do 1380) więc super spadło!
Miałam wysoki wskaźnik TNF/IL-4 188,5 a mam 40 (norma do 31,2) jeszcze za duży ale też spadł. I podobnie wskaźnikTNF/IL-10 miałam 18,4 a jest 3,2 (norma do 0,5)
Limfocyty CD56 nie drgnęły było 18 i jest 18 (norma do 12)

Avita, te TNF to z którego badania wychodzą?
 
Marta 1208 do badania wystarczy kosmówka, na tej podstawie określili płeć u mojego dziecka i wykluczyli wszystkie choroby z 1 pakietu bo ja pierwszy pakiet wykupiłam.
 
reklama
Do góry