reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Strawerko co to za lifocyty treg jak nazywa się fachowo to badanie bo może o tym samym mówiłam nie wiem czy to badanie robiłam?
Fondi moja p dr tylko powiedziala aby zapytać Malinowskiego ona ciągle powtarza ze to prawdziwy autorytet i ona będzie mnie tak prowadzić jak on chce ale zeby zapytać więc zapytam
Ale oczywiście ziarno zasiane :-) :-)!!
Limfocyty Treg to Limfocyty T regulatorowe.

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Limfocyty Treg to Limfocyty T regulatorowe.

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
1470939032598.jpg


Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 

Załączniki

  • 1470939032598.jpg
    1470939032598.jpg
    26,1 KB · Wyświetleń: 493
Porzeczka
Ja brałam intralipid i dopiero wtedy się udało .
Ale tak jak Fondie pisze gadaj najpierw zMaliną bo może nie powinnaś jak się szczepisz
 
Dziękuję nie miałam takiego badania al jestem wdzieczna za demonstracje :-)
Tak Sus wiem na pewno zapytam go i jego sugestie są dla mnie najważniejsze bo ewentualnie jesli by malina pozwolił to pierwsza dawka po tescie pozytywnym a do starań daleka droga
Jak Malina pozwoli oczywiście to można brać już w czasie starań .
Ja miałam zalecenie wziąść dwa przed staraniami co miesiąc i po pozytywnym teście wiadomo .
Jak będziesz u Maliny to dopytaj bo może nie potrzeba w rwoim przypadku .Ja nie robiłam wszystkich badań aż tak dokładnie a intralipid to była ostatnia deska i u mnie podziałało chociaż nie wiem na 100 % bo wtedy zwiększyłam też clexan na 80
 
Dziewczyny zadzwoniła do mnie dzisiaj z kliniki genesis z Poznania z informacją ,że w materiale który dostarczylismy nie było jaj plodowego ani zarodka i czy chcę aby zbadali materiał. Proszę powiedzcie mi co to oznacza w odniesieniu do tych badań. ? Dziękuje
 
Porzeczka ja też mam mieć histeroskopię w przyszły piątek...
a powiedz,czemu Ty masz od razu z laparo? od czego to zależy?
bo ja myslałam żeby wykluczyć te ewentualne zrosty,tak?
 
A Porzeczka kiedy jedziesz na szczepienie?

Dziewczyny a Wy drugą serię zawsze miałyście mąż+pullowane czy np można same pulowane?
 
Dziewczyny zadzwoniła do mnie dzisiaj z kliniki genesis z Poznania z informacją ,że w materiale który dostarczylismy nie było jaj plodowego ani zarodka i czy chcę aby zbadali materiał. Proszę powiedzcie mi co to oznacza w odniesieniu do tych badań. ? Dziękuje
O ile dobrze myślę chodzi oto że gdyby był zarodek to możesz sobie życzyć pochówek i oni mają takowy obowiązek w ankiecie którą zapewne wypełniałaś było takie pytanie, czyli kosmówka była tak? bo oni badają materiał dna z kosmówki właśnie czyli z tego co ma się póżniej wytworzyć łożysko oni nie potrzebują zarodka,a mówili czy wykonają metodą mikromacierzy? jeśli się mylę poprawcie mnie dziewczynki
Wiecie dziś mnie tak głowa boli jak nigdy zaczęłam czytać o tych badaniach immunologicznych i zgłupieć można :szok:
 
reklama
Do góry