reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

arluska do agi o polifin i czynnik martwicy nowotworu do avity :) mialy to samo:) dasz rade pamietaj ze im wiecej szczepionek tym lepiej. Ja mam duzo wyzsze cd56 zobacz sobie wzrosly ci po szczepionkach? w zasadzie tylko to skoczylo po szczepieniu

ja bym brala colostrum zreszta bralam i aga ci tez cos moze o tym napisac to samo w sobie powoduje wzrost mrl
 
reklama
mniaaaam, piękna!


ja robilam w Medicover (laboratorium Synevo mają) nazywało się to zamiennie: Subpopulacje limfocytow lub test IMK. 207 zł.
ale np pozycji cd56 nie mam. Mam ten "cd56" tylko w takim towarzystwie: "cd3- cd16+ cd56+", nazwane inaczej jako "komórki NK", norma 7.3-24%, moj wynik 11%.


ja w teście IMK mam wszystko wyszczególnione z osobna:
Limfocyty T
Limfocyty B
L.helper
L.supresor
Współczynnik CD4/CD8
Komórki NK
L . CD5 + Cd19
L. CD 56
wszystko %
 
arluska do agi o polifin i czynnik martwicy nowotworu do avity :) mialy to samo:) dasz rade pamietaj ze im wiecej szczepionek tym lepiej. Ja mam duzo wyzsze cd56 zobacz sobie wzrosly ci po szczepionkach? w zasadzie tylko to skoczylo po szczepieniu

ja bym brala colostrum zreszta bralam i aga ci tez cos moze o tym napisac to samo w sobie powoduje wzrost mrl

To nawet się nie będę zastanawiać już tylko idę kupić.w aptekach mają czy tylko przez internet?
mi cd56 wzrosło z 17 na 20% po szczepieniach
no i te cytokiny się pogorszyły bo tak
czynnik matwicy nowotworu miałam 1125 a mam 1552
interkulina 10 było 225 a mam 1203


Aga i Avitko proszę o info coś na temat tego Polifilinu i tych wyników
 
Susana robila podobne badanie gdzies chyba w Warszawie. U niej to nazywalo sie troche inaczej, ale tez tam byly komorki nk.
Same komorki nk mozna zrobic chyba w diagnostyce za 70zl.

Dziewczyny, jak kasa nie jest problemem, to ja bym odrazu jechala do Maliny, facet robi pelna diagnostyke i zna sie na immunologii.
Wiekszosc lekarzy leczy po omacku
Szkoda czasu i nerwow.
Ja jak podluczylam ile wydalam kasy na leczenie, to wyszlo kilka razy wiecej niz u Maliny.
Jakbym poszla odrazu do niego, to moze na in vitro by sie nie skonczylo i juz dawno mialabym dziecko.

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
zgadzam się w pełni z Twoją wypowiedzią,ja w Diagnostyce robilam m.in białko C i S,wyszło w normie wtedy a u Maliny zle,on ma dokładniejsze pomiary i inne metody
 
Witam was kochane dziś caly dzień wvpracy was podczytywałam ale nie mogłam pisać byłam u mojej gin i 28 września mam histero i laparoskopie ale to tak na marginesie..
Obejrzała wyniki robione przez maline i co powiedziała żeby zapytać prof. Czy nie potrzebne mi po szczepieniach wlewy z intralupidu? Zapytałam dlaczego tak sądzi a ona poniewaz stosunek cytokin i współczynnika th1/do th2 to mój glowny problem i ona jest przekonana ze przez to serduszka przestają bić co wy na to?? Dodam ze komorki nk w formie
Ktora z was miała te wlewy i na co bo pamietam ze Sus ty miałaś któraś jeszcze Strawberka chyba ty mozecie cos napisać.
Arluska ściskam kciuki za dobre wyniki i życzę aby mrl poszybował
 
Witam was kochane dziś caly dzień wvpracy was podczytywałam ale nie mogłam pisać byłam u mojej gin i 28 września mam histero i laparoskopie ale to tak na marginesie..
Obejrzała wyniki robione przez maline i co powiedziała żeby zapytać prof. Czy nie potrzebne mi po szczepieniach wlewy z intralupidu? Zapytałam dlaczego tak sądzi a ona poniewaz stosunek cytokin i współczynnika th1/do th2 to mój glowny problem i ona jest przekonana ze przez to serduszka przestają bić co wy na to?? Dodam ze komorki nk w formie
Ktora z was miała te wlewy i na co bo pamietam ze Sus ty miałaś któraś jeszcze Strawberka chyba ty mozecie cos napisać.
Arluska ściskam kciuki za dobre wyniki i życzę aby mrl poszybował
Porzeczka ja mialam na komorki nk, bo mialam ich za duzo i na limfocyty Treg.( to zdolnosc organizmu do utrzymania ciazy) bo mialam ich za malo.

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nafoczka dobra kobieto Bóg zapłać::) mam nadzieje ze Fostimon i estrofem dopochwowo pomoga.
Arluska Polfinin to lek poprawiajacy krazenie bralama dwa dziennie. Colostrum Immune zafundowalam sobie i mezowi od drugiej serii dwa razy dziennie. Druga serie mialam pulowana. Mamn nadzieje ze kolejne szczepionki bedziesz miala juz od dawcow. Mi tez cd poszly do gory i nk
 
porzeczka jak zaczniesz cudowac z roznymi opiniami to na prawde zwariujesz. ty jestes u maliny tak?to mu zaufaj przecez po to sie szczepisz zeby twoj organizm wrocil do normy. POczekaj na wyniki po szczepieniu pogadaj z malina. Ja ci nie doradze ale w ostatniej ciazy tak latalam jak szalona mialam szystko co mozliwe a gowno wyszlo z tego...ale zrobisz jak uwazasz.


dziewczyny poszlam na spacer dostalam takiego glodu ze zrobilamnajszybsza jajecznice w zyciu goraca wpieprzam normlanie prawie mi sie rece trzesly:( odstawilam dzis siofor boje sie ze to od tego:(
 
reklama
Porzeczka ja mialam na komorki nk, bo mialam ich za duzo i na limfocyty Treg.( to zdolnosc organizmu do utrzymania ciazy) bo mialam ich za malo.

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
Strawerko co to za lifocyty treg jak nazywa się fachowo to badanie bo może o tym samym mówiłam nie wiem czy to badanie robiłam?
Fondi moja p dr tylko powiedziala aby zapytać Malinowskiego ona ciągle powtarza ze to prawdziwy autorytet i ona będzie mnie tak prowadzić jak on chce ale zeby zapytać więc zapytam
Ale oczywiście ziarno zasiane :-) :-)!!
 
Do góry