reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Fondi podczytuje was ja też miałam stymulacje clo+lamtta to dość dużo ja bym miała kilka pęcherzyków jak nic. Jakie masz mieć dawki ja brałam 1 tabletkę przez 5 dni od 2-7 dnia owu zawsze okolice 12-13 dzień i 2 jajka i zawsze zastrzyk nie,wiem dlaczego twoja gin poprzednia nie chciała Ci dac to jakieś nienormalne.
Nie mówiłas o stymulacji Malinie ?
Ja mam wizytę u niego 11 i sama już nie wiem czy dobrze robię że do niego jadę po tym wszystkim co napisałaś mam metlik w głowie. Co byś teraz zrobiła szczepilabyś się jechała do Maliny? Żałujesz?
 
reklama
porzeczka i ta bym sie szczepila bo mialam mrl 0 wiec i tak by mnie to nie ominelo. Nie zaluje oczywiscie ze nie zastanwiam sie bardziej nad milewiczem niz malina. Milewicz nie daj esterydu wiec i tak musialbym isc po porade do gina innego po encorton w zyciu maliny nie zaluje. Nie mowilam o stymulacji.
Mam jedna tabletke clo 1 raz dziennie i jedna tabletke lamette wszystko od 3-7dc.
Milewic zpowiedzial, ze pani ma to u mnie za pol ceny -czyli cos zkasa jest ...jego chyba obrazilo podwazanie jego diagnostyki. Stwierdzil, że moj m ma o0 prawidlowych plemnikow co jest nieprawda bo i musial to ju w zlosci powiedziec bo widze widelki i ma ponad 4% prawidlowych jedno co ma zwiekszone to lepkosc ale ona sam milewicz stwierdzil, że nie bedzi mily dla mnie.
 
Ostatnia edycja:
Współczuję ci kochana takich przeżyć no myślę że mu głównie chodzi o podważenie jego leczenia a że Ci lekrze się nie lubią to my pacjentki musimy cierpieć jak by mało nam było.
Kochana ja radzę tak jeśli w ogóle moge coś poradzić jeśli masz naturalną owulacje ale ze tak powiem chcesz podrasowac jajeczko to chyba ta dawka jest zbyt duza weź tak jak ci Pan dr nr 2 powiedział ale jedną albo clo albo lamette ja brałam lamette ostatnio i działa na mnie super ale ja dobrze reaguję na stymulacje moja gin mówi ze lametta nie upośledza endomedrium i zawsze u mnie z tym było ok.
To odetchnełam jeśli chodzi o maline bo juz nie mam pomysłów na siebie
Mrl mam 28% moja ginka mowi ze po 2 ciążących powinnam mieć więcej także do tego ana ujemne a ana2 świecenia ziarniste miano 1:100 niby graniczne ale...czekam na nk i juz się boję. Napisz mi jesli możesz ile czasu zajęło te szczepienia przy założeniu ze bede miała 3 szczepienia ? I kiedy u Maliny mozna poznać jakieś konkrety plan działania co dalej jakie leki itd?
Z góry dziękuję bo dużo pytań zadałam
 
Jeśli chodzi o prawidłowe plemniki to u.mnie jest tak napisane wyraźnie ile ich jest ze glupi by się domyslił jesli mąż miał rozszerzone badanie to tam jest wyraźnie napisane nie przejmuj się kochana trza było go trochę opieprzyc bo oni też sobie za dużo pozwalają a my siedzimy jak trusie bo kto bedzie nas prowadził w razie w straszne ściskam Cię
 
Strawbeka, jak się Kochana czujesz? Ja wciąż o Tobie rozmyślam. Mam nadzieję, ze odrobinkę lepiej, choć pewnie jeszcze potrzeba czasu. Wróciłaś już do pracy? Skrobnij coś....
 
Boże Fondiee współczuję Ci bardzo, normalnie łeb jak sklep jak to ogarnąć....
Ja wyladowalam na IP jednak bóle były mocne dostałam znów duphaston... Dziś aż 4 tablety...
Tyle stresu....
Doris, Nafoczka piękne te wasze bobaski. ;****
Motylku wrzesień niedługo już, narazie wypocznij, nabierz siły na walkę... Dobrze ze wybrałaś tego lekarza.
Pozdrawiam Was wszystkie i całuję :*
 
reklama
Hej
Poczytałam co u Was, pisać nie bardzo mogę, bo dziś cały dzień mój Mały Kawaler wisi na moim cycu. Nawet 5 minut nie chce być sam - dziś dopiero dostałam mleczko :-)
Fondie, ja nie rozumiem, jeżdziłaś do Maliny, wydałaś tam kupę kasy i dalej szukasz lekarza????
Strawbelka, lecą te tygodnie u Ciebie pięknie - najgorszy czas za Tobą a strach będzie do końca ciąży niestety. Ja przestałam się bać czekając na cc pod salą operacyjną :-)
Susana, wpadaj do nas!!!
Nafoczka, mam nadzieję, że jutro do domu wyjdziesz! Ile można leżeć??? :-)
Lumia, czemu tak rzadko wpadasz?
Burczuś strasznie mi przykro.....
AgnieszkaP no rzeczywiście Ty następna w kolejce do rodzenia. Jak się czujesz?
Riri, Julia jak samopoczucie?
A gdzie Reszta ciężarówek?

Buziaki dla Reszty Dziewcząt!
Dziękuję Wam za kciuki, które trzymałyście i za gratulacje!
My z Nafoczką jesteśmy przykładem tego, że może się udać i musi. Nie trzeba tylko tracić nadziei i rezygnować z marzeń!
 
Do góry