reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Diamencik, ty masz MTHFR heterozygote czy homo?
mam homo.
Jestem umówiona do lekarza genetyka na 30 maja,mam nadzieję ,że mi pomorze i w końcu uda się donosić ciąże oraz urodzić zdrowe dziecko.
Dziewczyny czy ta mutacja może być przyczyną tego ,że nigdy nie mogłam naturalnie zajść w ciąże.
 
reklama
Diamencik, to jest przeszkoda, ale nie największa, ja mam prawy jajnik, ale zrośnięty z macica i nie mam z niego owulacji, wiec tak jakby go nie było. Mutacje mam MHTFR a-c hetero, ale nie to jest problemem utrzymania ciąży, u mnie bardziej tarczyca i ...wszystkiego jeszcze nie wiem. jeszcze może ci się udać piękne macierzyństwo żywego i zdrowego dzidziusia
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny tak się zastanawiacie co może być przyczyną co nie. Prawda jest taka ze może być wszystko. Ja tez mam heteroA najłagodniej jak się da a 4 ciążę straciłam. Nie mam odwagi napisać ze to nie przez to albo że to przez to... może być również suma kilku innych przyczyn. Wyników mam ogrom i teoretycznie z nich nie mam żadnej przyczyny wiec?! Diagnozowac się trzeba a przyczyny niekoniecznie się pozna i niekoniecznie jest jedna i to właśnie ta.
Choc ja to akurat ją widxialam we wszystkim. Przepraszam ale to moje zdanie i nie chce nikogo urazić a bardziej otworzyć oczy. Oby jednak diagnozy wam się udały :)

Doris tak dziś wychodzę, nie mają jednak pewności wiec jeszcze mam badania.
PS podkłady są od dziś w promocji :)

Agnieszka ja miałam jakieś +12kg. Teraz jak wrócę to sprawdzę.
 
Nafoczka, dobrze napisałaś, nie chciałam, by tak to zabrzmiało. Tak naprawdę nikt nam nie powie co było powodem, może to, a może suma różnych "drobiazgów", które razem tworzą barierę, której maluszek nie umie pokonać. Tak naprawdę, to badać się będziemy i żyć nadzieją, że i nam się uda, tak jak tobie :)
 
Miłego dnia ♡

O proszę jaka słoniczka Ela :D

Która ostatnio chciała tutaj Encorton?

Ja chciałam i na dzień dzisiejszy mam załatwiłam na pogotowiu . Mimo wszystko dziękuję :D

Dziś zapowiadał się przemiły dzień byłam uśmiechnięta i zadowolona do momentu...Wracam z krzakami do ogrodu i sąsiadkę dorwałam na pogawędkę. Mój mąż pracował dla jej męża rok temu przez 4 miesiące i bardzo ładnie tam zarabiał. Podobno nie miał już dla mojego męża pracy a dziś przy płotowych plotkach wyszło na jaw ,że to Mój wspaniałomyślny mąż odszedł z niby względów osobistych!! Szlag mnie trafił. Tak szybko to koloru na buzi szybko nie zmieniałam.
Nie nazwę go dziś żadnym imieniem zwierzęcia bo obraziłabym zwierzę. Co za buc!! Nogi mi podcięło. :(
 
reklama
Do góry