reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Meldunek się i ja na chwilkę Witam was;)
Nafoczko piękny brzuszek.. ;)
Ojjj nie śpią nie śpią..
Cierpią.... ;)
Fasol daje w kość od rana mdłości mega, pije imbir a muszę wyjść na miasto coś załatwić z urzędem pracy.. Wrrrrrrrr....
 
reklama
Riri, to ciesz sie z tych mdłości i rozkoszuj się nimi, hi hi, hi:-D:-D:-D:-D:-D:-D...jak są czyli wszystko jest super. pamiętaj, że potem miną, dasz radę :-)
 
Witam się i ja. Nafoczka niezły ten Twój brzusio a ile wagowo na plusie?
Riri ciesz sie mdłościami, są dobrym znakiem.
Motylek w interpretacji wyników nie pomogę bo ja to wszystko miałam ujemne ale na moje oko masz całkiem dobre te wyniki.
 
Witam was no ja juz nie wiem jak moje wyniki... martwię się bo dostałam tylko kartkę do ginekologa ze mam podejrzenie zespołu antyfosfolipidowego i musze czekać 12 tyg by zrobić kolejne badanie na antygulant tocznia :(
 
reklama
Hej :)

Nafoczko piękne to mieszkanko Wiktorka [emoji173]

Która ostatnio chciała tutaj Encorton? Poproszę info na priva, bo wydaje mi się, że mogłabym pomóc [emoji6]
 
Do góry