reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Dostałam newsa że ktoś się czymś tu chwali i musiałam przyjść zobaczyć o co kaman ;)

Strawbelka nie wierzę !! :D Cudownie ! Wypiję dziś za powodzenie ;) Pomodlę się jeszcze za Twoje dalsze powodzenia ale nie dziękuj :p.
 
Witajcie Kobietki.
mam wyniki nie jestem nosicielka czynnika V Leiden ,mutacja genu protrombiny G20210A też nie występuje,reszta badań też ok.Wyszło mi tylko w aktywności antytrombiny ,że jest podwyższona (norma to 79-112% )a ja mam 115,41%, czy mam coś chyba z krzepnięciem krwi.
Pozdrawiam wszystkie kobietki.
 
STRAWBELKA- yupi :biggrin2::biggrin2::biggrin2::biggrin2: Straszliwie się cieszę !!! Na bank bliźniaki ,ja 10 dpo i nie mam tak mocnej krechy! Tsh nie musi byś na czczo, ale nie można w dzień badania brać leku na tarczycę. To jutro we dwie sprawdzamy betę;-) ;)
 
Strawbelka tez Cie "kofam" :-* ja skromnie wiem ze to te moje motyle :-*

PS mowilam ze bede w nocy czytac, trzeba bylo o trzeciej pisac!!! :-D
 
dziewczyny mam sluz jak smietanka "chluslo" mi nim od kilku dni mam taki tzn ze juz miesiaczka przylazi? bo ja zawsz emialam sucho po poronieniu dopiero zrobilo sie mokrawo wiec cholera mialam miec dzis miesiaczke i hsg a tu dupa(
avita na kiedy masz hsg? idziesz na nie?
 
reklama
Do góry