reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Susana boli mnie trochę podbrzusze, jak leżę to dziś jest dobrze ale jak chodzę czy siedzę to jakby mnie coś ciągnie, mam nadzieję że to kwestia kilku dni żeby organizm się przyzwyczaił. Psychicznie jednak ten pessar na mnie dobrze działa.
 
Susana boli mnie trochę podbrzusze, jak leżę to dziś jest dobrze ale jak chodzę czy siedzę to jakby mnie coś ciągnie, mam nadzieję że to kwestia kilku dni żeby organizm się przyzwyczaił. Psychicznie jednak ten pessar na mnie dobrze działa.
Agnieszka a jak ci zakładał to już miałaś szyjkę skróconą czy w normie i założył zapobiegliwie?
 
Strawbelka toz to piekne 2 kreseczki:)[emoji38][emoji38][emoji38][emoji38] po ciuchutku gratuluje i bardzo bardzo zaciskam kciuki za Was^&&&
&&&& za bete jutrzejsza;)
 
Teraz ja mam pytanie przeciwciala ANA wyszlo mi 1/320. Typ swiecenia jaderkowy

Co to oznacza?

Jakiego lekarza powinnam odwiedzic? Co dalej? Ten wynik mnie zestresowal. Tzn, ze moj organizm sam sie atakuje? Czy to nic nie znaczy? Jestem zielona w temacie? Czy wplyw na ten wynik mogly miec torbiele, ktore mialam?

W Poznaniu jest dobry immunolog? Mam dola.
 
Ostatnia edycja:
Strawbelko bardzo się cieszę i gratuluję :-D:tak::yes::biggrin2:

Fondi a ja zaciskam nogi:wink: żeby nie dostać jeszcze ze 3 dni tej wrednej @!!!!
Z tym alkoholem to chyba nożna, wczoraj wypiłam piwo i żyje tylko dalej mam doła!
A co z tym colostrum robisz, będziesz brać czy nie? Trzymasz się zaleceń maliny co do leków czy tak jak ja troche zmieniasz (np. Metyle)
Ręce Cię dalej swędzą? U mnie już zostały żółte sińce!
A drożność też ma Ci malina robić? Bo ja doczytałam na skierowaniu: profil prolaktyny, histero i jeszcze coś ale tego nie umiem rozszyfrować.
 
Ostatnia edycja:
reklama
juz avita ogarnelam temat i tak :
bede brac colostrum 1xdziennie(malinamowil.ze moge brac jako suplement ale to woda swiecona)
acifolin 2mg rano
acidium folicum 5mg wieczorem
wit. b6i b12zwykle 1x1
wit b complex 2x1
kwasy omega tak co 3dni bo mam dawkw 1000 w domu
femibiom wlacze od staran
witd
pomogla mi w dwkach aga 707:)
 
Do góry