reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Ja od niedzieli walczę z ubrankami dla Małego. Mój M przywiózł mi od swojego kuzyna 5 wielkich toreb ubranek. Mam wszystko żeby Małego ubrać do drugiego roku życia. Ubranka piękne, większość z Zary, Cocodrillo, Endo. Są cudne i tak piorę od niedzieli.
Dostałam też kołyskę i ....wózek. Wózka nie chciałam za bardzo bo mamy swój typ upatrzony i wybrany Pajero Adamex ale okazało się, że wózek jest ładny, nie zniszczony wcale, szary z czarnym. Ale ma dwa minusy. jest na wielkich kołach - takich stylizowanych na starodawne, nie podobają mi się wcale, ale że wózek jest ładny i w całości wygląda dobrze, zdecydowałam że go zostawię.
Tak wygląda
b_a_p_elegance-jpg.751941

Niestety po złożeniu okazało się, że stelaż jest złamany w dwóch miejscach.....zadzwoniłam do firmy JEDO, pan powiedział, że nie ma problemu mogę kupić sam stelaż ale kosztuje z przesyłką......800 zł. No niestety to już nie jest opłacalne, bo nowy wózek Pajero na zniżkę do Smyka wychodzi cenowo 1150 zł.
No i niestety, szkoda mi tego wózka bo ładny ale raczej kupimy nowy. Pan z Jedo kazał mi wysłać fotki uszkodzeń, wysłałam i czekam na odpowiedź. Powiedział, że mogą to naprawić. Zobaczymy...
 
Ja od niedzieli walczę z ubrankami dla Małego. Mój M przywiózł mi od swojego kuzyna 5 wielkich toreb ubranek. Mam wszystko żeby Małego ubrać do drugiego roku życia. Ubranka piękne, większość z Zary, Cocodrillo, Endo. Są cudne i tak piorę od niedzieli.
Dostałam też kołyskę i ....wózek. Wózka nie chciałam za bardzo bo mamy swój typ upatrzony i wybrany Pajero Adamex ale okazało się, że wózek jest ładny, nie zniszczony wcale, szary z czarnym. Ale ma dwa minusy. jest na wielkich kołach - takich stylizowanych na starodawne, nie podobają mi się wcale, ale że wózek jest ładny i w całości wygląda dobrze, zdecydowałam że go zostawię.
Tak wygląda
b_a_p_elegance-jpg.751941

Niestety po złożeniu okazało się, że stelaż jest złamany w dwóch miejscach.....zadzwoniłam do firmy JEDO, pan powiedział, że nie ma problemu mogę kupić sam stelaż ale kosztuje z przesyłką......800 zł. No niestety to już nie jest opłacalne, bo nowy wózek Pajero na zniżkę do Smyka wychodzi cenowo 1150 zł.
No i niestety, szkoda mi tego wózka bo ładny ale raczej kupimy nowy. Pan z Jedo kazał mi wysłać fotki uszkodzeń, wysłałam i czekam na odpowiedź. Powiedział, że mogą to naprawić. Zobaczymy...
Ale dostawę miałaś :)
To i moze dobrze z tym wózkiem, kupicie sobie taki jak wam sie wymarzył :)
 
Beri APLA to przeciwciała antykardiolipinowe
A tego suwaczka i tak nie umiem wstawić, stworzyłam go i gdzie kliknąć, gdzie wstawić?

Agnieszka, dziękuję. Gdzie robiłaś histeroskopię? Czy długo czekałaś. Widziałam w Twoim suwaczku, że urodziłaś zdrowego synka, a dopiero później wykryłaś, że masz przegrodę?
 
Beri histeroskopię robiłam w Szpitalu Bródnowskim w Warszawie, czekałam ok 3 mies ale to było rok temu. Przeroda została u mnie wykryta w 20 tyg. ciazy na usg 3D
 
Witajcie dziewczyny :-) :)

Dziewczyny pogoda super, szkoda ze nie mieszkam w domu, bo bym sobie w ogrodku pogrzebala
C:\DOCUME~1\EWABIU~1\USTAWI~1\Temp\msohtml1\01\clip_image001.gif

Zapraszam do mnie, cały ogródek jest do zagospodarowania. Możesz ryć, sadzić co chcesz tylko napisz jakie kwiaty mam zakupić :-D

Doris, nafoczka, AgnieszkaP – nieustająco trzymam kciuki za Wasze maluszki

lamia78 – witam Cię na forum

Beata, Strawbelka – ja w bociany też nie wierzę, ponieważ w okresie bocianowym, przejeżdżam codziennie dwa razy obok co najmniej 3 bocianów i nic :wściekła/y:
 
Beata, Strawbelka – ja w bociany też nie wierzę, ponieważ w okresie bocianowym, przejeżdżam codziennie dwa razy obok co najmniej 3 bocianów i nic :wściekła/y:

Kurde musisz koniecznie je zestrzelić i inne może bardziej przyjazne zasiedzą gniazda i wtedy to coś da ;)

Ja dziś padam. Od wczoraj tylko jazdy to tu to tam. Byłam w przychodni po wyniki wymazów. Nie ma ich po tygodniu. Pewnie coś wyhodowali tylko co ;) ? Mam iść za tydzień. Pewnie się okaże ,że zamiast staranek w tym cyklu pozostanę na leczeniu :(

Motylek ja się nie znam .Może ktoś inny podpowie.

Doris potem ciuszki ja zamawiam te których nie zniszczycie ;)
 
reklama
Motylek
znalazłam coś takiego
Interpretacja wyników badania na toksoplazmozę IgG

  • Wynik ujemny < 1,6
    Wynik wątpliwy 1,6 - 2,9
    Wynik dodatni 3,0 i powyżej

    Igm musi być ujemny


    • BeIgG (–); IgM (–) - nie było infekcji, w ciąży badania kontrolne co 3 miesiące
    • IgG (+); IgM (–) - przebyte w przeszłości zakażenie (wyjątek – bardzo wysokie stężenie IgG, należy sprawdzić awidność przeciwciał)
    • IgG (–); IgM (+) - świeża infekcja, konieczna pilna wizyta u lekarza, prawdopodobnie leczenie
    • IgG (+); IgM (+) - niedawne zakażenie, można sprawdzić awidność (jeśli jest niska, prawdopodobnie trzeba rozpocząć leczenie ciężarnej)

 
Do góry