reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Dziewczyny byłąm u dr P po recepty na nastepny cykl. Zapytałam czy jesli mam mutacje MTHR mam brac np acard ? Zobaczył na badania powiedział ze homocysteine mam niska ale nie zaszkodzi brac ale nie acard tylko asprin cardio.. zapomnialam zapytac czy sie bierze cały cykl czy tylko od owulacji?;/ jak wy dziewczyny bierzecie ?:-)
 
reklama
Dziewczyny byłąm u dr P po recepty na nastepny cykl. Zapytałam czy jesli mam mutacje MTHR mam brac np acard ? Zobaczył na badania powiedział ze homocysteine mam niska ale nie zaszkodzi brac ale nie acard tylko asprin cardio.. zapomnialam zapytac czy sie bierze cały cykl czy tylko od owulacji?;/ jak wy dziewczyny bierzecie ?:-)

Mi dr P przepisał i kazał brać cały czas, więc biorę, ale niektóry dziewczyny odstawiają na czas miesiączki.
 
Lilia robisz nadzieje... Do owulacji sie nakrecalam, po owulacji jakos olalam i nawet o tym za bardzo nie mysle, bo i tak sie pewnie nie udalo. Nie wiem moze dobrze, bo jak olewalam to wtedy zaciazylam, a jak tak czekalam to nic nie wychodzilo.
 
Fajnie Staraczki, że macie takie duze grono tutaj i możecie się wspierać. Nas było zdecydowanie mniej kiedy próbowałam zajść w kolejną ciąże.
Przyzywam cieżarówki:

Kinga
- o której połówkowe? Odezwij się jak tam Twoja Pannica :-)

Ania - czy Ty pisałaś o swoim połówkowym, bo nie widzę, a skoro ja dziś zaczynam 23 tc, to już musiałaś mieć. Mam nadzieję, że wszystko dobrze!

Apolinka - to już zaraz!! Podjęłaś decyzje SN czy CC? Jak nastrój?

Karpidlak - zapisana już na połówkowe? Ty jesteś chyba 2 miesiące za mną, prawda?

My wczoraj byliśmy na pierwszych zajęciach w szkole rodzenia. Mąż przejęty na maxa :-) Nadal rzadko odczuwam ruchy, ale oswajam się z myślą, że tak już będzie przy łozysku na przedniej ścianie. Dziś rano jednak Mała kopała mocno, więc obudziłam męża i pierwszy raz poczuł kiksańca. Wzruszenie ogromne. Wszystkim tego życzę! Buziaki!
 
Lilia a co teraz z tymi nk? Jak wyglada leczenie jak one rosna? Pytam bo dzis jade zrobic kontrolnie nk zeby zobaczyc czy spadaja i bardzo sie boje ze beda rosnac.
 
Dziewczyny strasznie mnie zaczal bolec brzuch jak na miesiaczke. Na zagniezdzanie to za wczesnie bo w sobote byla owu, a zawsze mi sie w 10 dniu zagniezdzalo bo mialam kropelki krwi. Troche mam cykora ze znow mi cos nowego znajda. No ale histeroskopie mialam na poczatku pazdziernika i bylo ok wszystko.
 
Dziewczyny byłąm u dr P po recepty na nastepny cykl. Zapytałam czy jesli mam mutacje MTHR mam brac np acard ? Zobaczył na badania powiedział ze homocysteine mam niska ale nie zaszkodzi brac ale nie acard tylko asprin cardio.. zapomnialam zapytac czy sie bierze cały cykl czy tylko od owulacji?;/ jak wy dziewczyny bierzecie ?:-)

ja biore caly czas ale jak mam mega dlugo miesiaczke albo mega obfita to odstawiam an kilka dni
 
Lilia
Dziękuje bardzo. Siostra dzwoniła , ale Dr już nie przyjmuje nowych pacjentek...:-(

Doris
Za silną Fasolinę &&&&&&&&&&&&&&&:-)


Dziewczyny, a ten Colostrum jest na receprę? czy możecie wysłać linka, gdzie można go kupic:)
 
mnie dzis stawy w kolanach bola ale wymarzlam juz sobie wmawiam ze mam cos jednak jakas chorobe anie komorki nk ale ana 1 i 2 mam ujemne
 
reklama
Lumia colostrum kupisz bez recepty, powinien byc w kazdej aptece. Tylko uwazaj na ceny bo jest kilka firm i ceny chyba od 16 - 90 zl
 
Do góry