reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Susana, Arda szalejcie bo mój M. już supełek wiąże ;) dla was specjelnie polecam test facelle z rosmana- jest bardzo czuły skoro wykrył bete 7 (a inny mi nie wyszedł- no wyszedł bo chciałam, oczami wyobraźni, zeby był) Zrobiłam drugi rosmanowski i krecha, dwa dni od pierwszego, polecam!

Fondie kwas metylowy możesz kupić w "dobrej aptece", a wit. B12 na allegro, a najlepiej to femibion brać tam tez sa ponoc metylowe formy

Mam milion pytań do was:
1. jak długo brałyście inofem? oeparol i colostrum? (zakladam, że reszte póki co biore bez zmian)
2. czy jest sens robic badanie progesteronu jak biore go 3xdupka i 2x100 lutki?
 
Nafoczka dzięki napewno kupię ten test który polecasz .Jeszcze parę dni poczekam jak będzie 24 dni od owu i zrobie .A ty w którym dniu cyklu robiłaś?
Napisz koniecznie jak dzisiejsza twoja beta.
 
Kurde. Napisalam test i mi wcielo...

Susana, udalo sie wczoraj upolowac meza. Tereaz tylko czekac na efekty. 24 dni od owu!? Az taka cierpliwa jrestes? :p

Nafoczka, tez slyszalam wiele dobrego na temat tych testow, ale u nas ich wiecznie nie ma. Co do suplementacji - nie mam pojecia, mam pisac maila do dr po pozytywnym tescie. Wiem tylko, ze inofem mam zamienic od razu na kwas foliowy 15mg.
 
susana 24 dpo? chyba się pomyliłaś, nie wiem ;) ja robiłam 9 dpo a 22dc ;)
na bete ide jutro, dzis musiałam iść do pracy ale tez i po to, zeby jutro wziąść urlop
 
Nafoczka to strasznie wcześnie ci ten test wyszedł. Czy najpierw betę robiłaś? A jak się czujesz?

Arda dobrze że swojego dorwałaś a nie usnełaś.hehe Dla pewności jeszcze jutro ( gdyby się przypadkiem cykl opóżnił) No i co ? Czekamy...
 
Nafoczka ja bym nie badala progesteronu tylko brala ten zestaw co bierzesz.
Ja bralam tylko oeparol tyle, ze zawsze do owulki i po tescie odstawilam.
Powtorze moj zestaw ciazowy: dupka, luteine, encorton 10, acard, clexane 0,4, wit d, complex b, femibion, folik 5mg, dha. W czasie dlugich plamien dolozylam dodatkowo cyclo3forte.
Dla testujacych przesylam moc kciukow&&&
 
reklama
Do góry