reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Hej Ada bardzo mi przykro !!! Wiem co przezywasz !! . Ja też jestem z Uk dokładnie z Londynu i przeszłam tutaj 3 poronienia . Generalnie jest tak tutaj dopiero robią badania takie szczegółowe po 3 poronieniu ! Niestety ! Ja teraz jestem pod opieką kliniki nawracających poronien na Paddington w Londynie i dopiero tam zrobili mi badania w zwykłym szpitalu nic nie zrobią tylko łyżeczkowanie albo doprowadzą do poronienia całkowitego . Co do Polskich przychodni nie wiem jak u ciebie ale tutaj to tylko kasę wyciągają a nic mi nie powiedzieli i nic nie pomogli . W trakcie mojej ostatniej ciaży chodziłam do Polskiego lekarza też i dał mi tylko progesteron i stwierdził ze wszystko jest dobrze gdzie ja mu wspominałam o mojej dwurożnej macicy z przegrodą . Wydawałam 130 f za wizytę i nic z tego nie wynikło . Mi sie wydaje ze lepiej pojechać do Polski i tam zeobić badania wyjdzie taniej i konkretnie . Pozdrawiam
 
reklama
ovli22 dziękuję za radę :) ja jeszcze nigdy nie korzystałam z polskiej przychodni tutaj, niestety ale mieszkam w małym mieście i nigdzie tu takiej kliniki jak ty masz w Londynie nie ma, polskie przychodnie mam najbliżej w glasgow i Manchesterze, postaram się zorientować która lepsza. Do Polski nie wiem kiedy przyjadę, może dopiero w lato, jeśli uda się wcześniej to na pewno zrobię badania w pl
 
Ada - Zapytaj lekarza czy mogą ci zrobic wiecej badań np fosfolidowe i na przeciwciała . Mnie szpital w ktorym miałam trzecie łyżeczkowanie skierował do tej kliniki i Gp , takze moze pójdź do Gp i przedstaw sytuacje Troszkę mozesz naścieniać , że byłaś prywatnie w Polsce i lekarz kazał taki nadania zrobić !!!! Wiem to troszke głupio kłamać ale ja muszę też czasam okłamywać Gp żeby coś mi wiecej zrobili no teraz to w klinice mi robią ale ja choruje tez na tarczyce i jak chce zobaczyć czy jest ok to tez ide i kłamie że sie źle czuje i jestem zmeczona i wtedy nie ma problemu robią mi co chcę . Jak pójdziesz do Gp bądz stanowcza i nie daj sie zbyć , musisz wiedzieć co chcesz . Poczytaj jakie badania zrobic po poronieniu i powiedz o nich w Gp najpierw spróbuj tam a pozniej prywatnie ;)
 
Dziewczyny, ja się wykończę, czuję się świetnie, tylko od czasu do czasu mnie zemdli ale za chwilę już czuję się normalnie więc już wkręcam sobie, że pewnie beta już nie przyrasta...
 
Doris, staraj sie myslec racjonalnie chociaz teraz to trudne. Mozna czuc sie swietnie przy zdrowej ciazy - ciesz sie, bo niedlugo pozalujesz, ze narzekalas jak bedziesz kleczec przy toalecie :) bedzie dobrze, musi!
 
Doris jak cię to pocieszy to mi tylko wszystko śmierdzi ;) ale cyce, żebym je darła i szarpała to nie reagują. więcej już nie możemy chyba zrobić..

możecie mi napisać jakie pierwsze, takie pierwsze pierwsze badania robiłyście? pytam bo może jednak pojade do dokrora P., to może jakąś podstawe ze sobą już wezme, bo to może być pierwsza i ostatnia podróż?
 
Ovli zapytam na pewno, ja tez czesto sciemnialam jak np bylam z dziecmi na wizytach zeby w koncu cos wiecej poradzili niz tylko paracetamol. Wkurza mnie takie lekcewazace podejscie, jak np w 7 tyg mialam brazowe plamienia to oczywiscie uslyszlalam ze to normalne i nie ma sie co martwic oraz ze on rozumie ze ja sie boje, no ale nie moga mi co chwila robic usg i na pewno wszystko jest dobrze. Dziekuje za rade, jutro ide tez do szpitala na wizyte wiec tez na pewno pogadam z nimi co dalej. A do GP musze isc bo nie czuje sie na silach isc w tym tygodniu do pracy i potrzebuje zwolnienie


Najgorsze jak to powiedziec innym, chyba wszyscy wiedzieli, rodzina, znajomi, ludzie w pracy... moj M powiedzial jak na razie tesciom, ja kolezance z pracy i powiedzialam zeby przekazala jesli ktos bedzie pytal o mnie
 
Doris wyluzuj trochę bo ześwirujesz..

To dopiero początek .Więc samopoczucie zmienia się jak w kalejdoskopie .Objawy są ..żle , nie ma ich jeszcze gożej.Napewno wszystko jest w pożądku.
 
reklama
Doris spróbuj być spokojna zajmij sie czymś , oglądnij jakis film fajny albo ksiazke poczytaj . Potrzebujesz spokoju ktory teraz jest najbardziej potrzebny nic nie przyspieszysz :)


Ada ja jak byłam w trzeciej ciąży też powiedziałam znajomym i rodzinie i to był błąd , ktorego juz nigdy nie popełnię , ale cóż po prostu myślałam że teraz bedzie wszystko ok . Ja troszke zalagodzilam temat stwierdziłam że powiem znajomym , że podejrzewałam ciaze ale okazało sie to nie prawdą i nie musiałam sie z tego tłumaczyć . Nie martw sie tym nikomu nie musisz sie tłumaczyć ;)
 
Do góry