reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Doris na ból brzucha magnez bierz ( magnezin 200 np). Jezeli nie masz zaleceń od lekarza to nie bierz nospy.
To normalne, że boli i jest bardzo dobry objaw:)
 
reklama
Dziękuję Karpidlak :-)

NAFOCZKA.... Zrobiłam tsh jak tylko test byl pozytywny i jak na wartość w ciąży to mam za dużo bo 3,56 wiec biorę euthyrox. Zrobilam tez ft4 i mam w normie, morfologia tez. Przed wizytą powtórzę jeszcze morfologie, zrobie jeszcze raz tsh i mocz
 
Dziewczyny STARAJĄCE SIĘ! Mam na zbyciu salfazin - około 150 szt, selen niecałe 100szt, i wit. B12, chyba całe opakowanie duże, i Cyclo3forte z 20 tabletek. Może któraś by chciała?
Pozdrowionka;)
 
Witajcie dziewczyny

Doris – ale Twoja beta jest mega wypaśna. Bardzo się cieszę i gratuluję

nafoczka – trzymam kciuki za piękny przyrost bety

ada – przykro mi z powodu tego co Cię spotkało. Witaj na forum
 
Doris, dawaj konoecznie znac jak betka. Swirujesz - to naturalnre, ale betka bedzie pierwsza klasa :) co do do progesteronu, chyba nie ma sensu badac majac taki dawki.

Lilia, jak tam samopoczucie?
 
Fondie, inofem jest na rownowage hormonalna, czesto daja przy pco. Ja biore. A nk to nie to samo co allo mlr. Zupelnie inne badanire, na to raczej nie szczepia, a daja wlewy i colostrum.
 
reklama
Doris piekna beta, juz mie badaj ;) szloda krwi Teraz musisz wierzyć w kruszynke :)

Nafoczka ;* bo ja już paczkę wyprawkowa szykuje Trzymam kciuki!
 
Do góry