reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

ewa_sz00 Super, że wszystko dobrze!!! Grunt to się nie denerwować :)
Na razie za wcześnie, żeby coś konkretnego powiedzieć o dr. Póki co dorabiam badania i jadę do niego za 3 tygodnie. Wtedy mam nadzieję, dowiem się więcej

 
reklama
Ewa super że wszystko ok ;) czyli to już na pewno będzie chłopak? Gratuluję ;) postaraj się mniej panikowac kobietko ;) jak widać wszystko jest dobrze ;)
U nas dzisiaj ok. Wzielam 3 razy w ciagu dnia magnez i jest ok. Zastrzyk wczoraj tez już ok ;)
 
Ewa a widzisz, wszystko dobrze:)

Barbinko
i jak się czujesz?? Kiedy odbierasz betę?? I kiedy lekarz??

Asiula cieszę się że Sacha natchnął Cię optymizmem;-)

A ja znowu nie mogę się pozbierać......Jeszcze nie umiem ogarnąć tragedii Pietruchy a tu się okazuje że zmarł półroczny synek mojego przyjaciela. Miał chore serduszko:no: Jestem wściekła na los, na życie, dlaczego ten rok się tak zaczyna??Tragedia goni tragedię....:no:
 
Ewa cieszę się,że u Ciebie ok;) Nie jestem czynną forumowiczką,ale podczytuję co się tutaj dzieje:) mam pytanie, a kto to jest ten dr Sacha?
 
Ewa bardzo się cieszę, że wszystko ok :-) Czyli Franio będzie :-) Super :-) A Ty chyba masz już synka.

Iris a jak sobie radzisz z tym detektorem? Łatwo odnajdujesz serduszko maluszka?

Enya to przykre co piszesz... Kiedy chodzi o dzieci to serce pęka. Szczególnie kiedy jest się już rodzicem.

Wczoraj byłam na poczcie i wysłałam com miała wysłać.
 
Nuty nut ja wzięłam pierwszy lepszy który mialam pod ręką i to byl maglekb6. Lek a nie suplement. Bardzo cieszę się, że pomógł, bo nawet nogi przestały pobolewac, ale i tak pomecze lekarza na wizycie dopytam co i jak.

Kruszka, z tym detektorem, to zazwyczaj serduszko odnajduje po kilku sekundach, często od pierwszego przyłożenia. Mimo, że mam duże tylozgiecie, kruszynka się przede mna nie ukrywa, nawet czasem mam wrażenie, że się przysuwa do dekektora, bo słyszę ja lepiej i głośnej.
 
Ostatnia edycja:
Nut- kolega przywiózł mi glucophage:) 6 opakowań nóweczek:) mąż obiecał dzisiaj puścić kurierem:)

Enya- straszne to co napisałaś:( współczuje
 
Enya takie wieści potrafią zwalić z nóg. Nie ogarniam tego świata, coraz ciężej spać spokojnie.
Nut lekarze najczęściej polecają ciężarnym asmag forte lub magne b6. W magne b6 max jest najwięcej jonów magnezu i mam wrażenie, że działa lepiej niż asmag. Ja biorę jeszcze magnokal, bo ma potas.
Barbinka pochwal się betą. Czekamy na dobre wieści.
Kruszka ja mam prawie 3 letnią córeczkę, to Nut ma synka :)

W ogóle to czuję już ruchy, byłam pewna, że to jelita, ale wczoraj na usg się okazało, że to Synek tam majstruje. W pierwszej ciąży poczułam bardzo późno, właśnie z powodu tyłozgięcia. Pytałam o to wczoraj i podobno już się wyprostowało, szok. Muszę poszukać nowego lekarza, to była moja ostatnia wizyta u doktorka. Powiedziałam mu, żeby się nie cieszył, wrócę po następne. Znacie kogoś w Krakowie, kto nie będzie kwestionował moich leków? Szukam że tak powiem na gwałt ;)
 
reklama
Do góry