reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Metylowanej B12 biorę 1000 mcg, zaś kwas foliowy metylofolian - 800 mcg. No i B6 zwykła 50 mg. Glucko nie biorę, bo nie było podstaw (moja glukoza na poziomie 92 - czyli w normie, zaś insulina chyba była na poziomie 9,4 przed obiążeniem i potem po h - 43,8 a potem po 2 h - 52,5) - nikt nie stwierdził u mnie insulino...
 
Ostatnia edycja:
Barbinka dziękuje za te DOBRE wieści od Ciebie :)
Wit D brałam 2000jednostek, b12x1, b6x3, kwas 5mg, encorton 10mg (zaczynaj od razu), dupka x3, lutka x2, z acardem skoro miałaś wcześniej przeboje to sie wstrzymaj aż ustana plamienia, femibion x1, fraxi 0,4...
Zaciskam moje kciukaski za Ciebie !
 
Barbinko ja niestety już zbednych leków nie posiadam :(.
Co do dawkowania to ja startowalam z encortonem 20 mg. Wit d 1000 j a lutka 150 mg dziennie. Przy plamieniu lekarze odradzali mi stosowanie dopochwowe aby niepotrzebnie nie podrazniac.

Po fragminie faktycznie nie mam siniakow :) tak się wprawilam w zastrzykach w brzuch ze nawet pielegniarki w szpitalu przygladaly się jak to robię. Wczoraj musialam przejść z fragminu na fraxapiryne bo niestety sa braki w hurtowniach i powiem wam ze porazka. Pierwszy siniak od miesiaca :( igła gruba a strzykawka nieporeczna. Beznadziejny ten zastrzyk. Mam nadzieję ze lekarz teraz wypisze mi fragmin w wiekszej dawce z uwagi na powyższone d-dimery i problemy same znikną.
 
Dziewczyny mam głupie pytanie :( Czy jeśli progesteron wyszedł mi 72,9, to mogę mieć pewność, że moje dziecko żyje? Tzn gdyby nie żyło, to by na pewno spadł czy niekoniecznie?
 
Ewa bardzo ładny progesteron. :) zacznij wierzyć że wszystko będzie dobrze.

Ja mam natomiast skurcze i twardnienia macicy i tak nie bardzo wiem co robić? Brac nospe i magnez? Poza tym dokuczaja mi wzięcia i biorę espumisan. Może to od wzdec?
 
Ja biorę nospę forte i magnez z potasem, ale na mnie nie działa. A wzdęcia mam od początku ciąży, taki żywot ;)
 
Ewa może kup sobie detektor tak jak Iris i będziesz spokojniesza :-)

Wszystkie dziewczyny, którym mam coś wysłać bardzo przepraszam, ale zrobię to dopiero dziś wieczorem, bo mój synek jest chory i nie chce Go zostawiać z mamą na wypadek duszności. Wybaczcie dziewczynki, siła wyższa :-(
 
reklama
Zdrówka dla Franusia. Teraz chyba taki okres chorobowy, moje dziecko, chodzący okaz zdrowia, jest chore już trzeci raz w ciągu 2 miesięcy.
U nas chyba też będzie Franuś.
 
Ostatnia edycja:
Do góry