reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Portia ja juz kiedys pisałam, że u mnie nie było kresek, pojawiła się- tak myslałam @ i po paru godzinach znikła a za dwa dni były dwie kreski więc może byc róznie a nawet jak nie to przytulań nigdy nie za wiele... :-)
Feluś ja też odpadam..
Przesyłam przedświąteczne pozdrowenia i prosze coniektórym się nie przemęczać ;-)
 
Nie wiem jaka jest różnica miedzy lekami. Ale jak nie moglam brac luteiny bo mialsm na nia uczulenie, to lekarz sugerowal lutinusa. Tylko nie miał uprawnień do wypisania go (?).
 
hej dziewczynki!

Iris no ja mam brzeżny przyczep pępowiny i na razie nie wiadomo czy jest błoniasty czy nie.. Nie da się dokładnie sprawdzić, bo dzidziuś leży główką a tamtym miejscu i ani mu się śni, żeby się przesunąć.. więc nie wiemy co i jak... martwi mnie to, nie ukrywam.. oby nie było błoniasty.
Leżakujemy dalej w szpitalu, oby nie było już krwawień.. I żadnych innych atrakcji.

Całuję wszystkie, udanych przygotowań do świąt.
 
Iris - piękne wieści, ale dzidziuś już duży. Mam nadzieję, że to z pępowiną to fałszywy alarm i wszystko będzie dobrze.
W tym temacie jestem ciemna, więc nie pomogę. Mam nadzieję i życzę z całego serducha aby więcej stresów nie było.
Portia - powtórz test - 10 czy 11 dpo to jeszcze nie jest miarodajny wynik. Ja mam ciąże długo wędrujące i zarówno testy jak i beta wychodzą mi póżno. I wartości mam sporo niższe niż koleżanki. Taką sytuację miała w ostatniej ciąży Pietrucha - 11 dpo beta ujemna a kilka dni potem pozytywna. Nawet jęsli to dopiero 1 cykl starań - najwyżej w następnym bardziej się przyłożycie:)

Felus
- długą masz drogę do macierzyństwa. Na temat wlewów sporo czytałam , sama się na nie nastawiam właśnie u dubrawskiego. Wydają mi się lekiem na całą immunologię. Wiem, że działają korzystnie przy zespole antyfosfolipidowym. MAm nadzieję, że zarówno Tobie jak i mi pomogą:). Jakie wskazania dr ma do podania wlewów???
 
Portia tak jak mówią dziewczyny puki nie ma @ jest nadzieja ale prosze cie wyluzuj stres nie jest tutaj wskazany wiem co mówie:-) spróbuj w nastepnym cyklu kochac się wtedy kiedy masz ochote a nie wtedy kiedy trzeba:tak:

Iris dobrze że z fasolką wszystko ok no to możesz ogłosić tesciom dobra nowine
Iris Pietrucha mam nadzieje ze z pępowinami będzie wszystko ok

Kruszka u nas też wieje ale prąd na szczęcie był piernika upiekłam wczoraj dzisiaj jeszcze sernik :-)

Resztę dziewczyn pozdrawiam

Wesołych Świat wam wszystkim życzę dużo siły, spokoju zdrowia i spełnienia marzeń:-)
 
Iris trzymam kciuki, zeby to nie bylo nic powaznego.

Dzieki dziewuszki za mile slowa. Juz przestalam swirowac. Ot za bardzo sie nastawilam:happy2: Oczywiscie powtorze sikanca 25-go zanim odstawie dupka i luteine.
Humor mi sie poprawil po wieczornej wizycie bo..znalazlam swojego nowego lekarza:tak: Niezwykle mily, z duza wiedza, zostal dluzej bo bylam ostatnia pacjentka, zeby mi wszystko wytlumaczyc i zapisal caly zestaw lekow..Ufff od razu mi lepiej sie zrobilo, ze mnie nie olal. Oczywiscie powiedzial, ze nic z tego nie daje gwarancji ale, ze zabezpieczymy sie na wszystkich frontach. Niestety potwierdzil, ze moge miec klopot z moja budowa macicy i ze jak sie znow nie uda to czeka mnie jakas metroplastyka:baffled:
 
Misiejek dzięki za info.
Szczepienia mnie przerażają totalnie!!!
Co do tej listy którą podałaś to tam jest HIP a chodziło Ci o HIB? Firma HIBEN? nie znalazłam takiej. Mam firmy ActHIB bez rtęci no i POLIO-IPV firmy IPOL.
Na MMR nie zamierzam szczepić. Ewentualnie na ODRE . U nas nie ma osobnych ale za granicą są wiec postaram się ją zdobyć.

U nas KOLKI na MAXA!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Noce i dnie bywają bardzo ciężkie :-( nie śpi po 5-7godzin i nic nie pomaga.
Dobrze że u Ciebie ich brak.

Dziewczyny pozdrawiam serdecznie
Zycze Wam wszystkim Zdrowych i Spokojnych Świąt oraz spełnienia wszystkich marzeń a w szczególności tego jednego najważniejszego-tak na NOWY ROK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
BUZIAKI
 
reklama
Do góry