reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

enya laska z Ciebie! Będziesz mogła Basię szantażować :) Szybko zejdziesz po porodzie do wagi.
basia, dodam jeszcze, że dla mnie po histeroskopii najgorsze było ogólne osłabienie po usypianiu - miałam mieć krótki standardowy zabieg, ale były komplikacje i byłam około 3 godzin pod narkozą. Potem byłam strasznie słaba, szybko się męczyłam, a ból i krwawienie całkiem do zniesienia. Masz antybiotyk?
 
reklama
Enya nie przejmuj się ja też mam już +14kg:) W niedziele koleżanka zrobiłam nam kilka zdjęć na pamiątkę (przez to leżenie nigdzie nie wychodziłam i miałam może ze 2) i jak dostałam je dzisiaj mailem to opieprzyłam męża dlaczego mi nie mówił, że ja taka gruba jestem:) Powiedział, że przecież próbował powiedzieć ale się strasznie wściekałam:) Cóż trzeba będzie więcej spacerować z młodym:) Czas na szczęście szybko mija i już niedługo dotrwamy do naszych 37tygodni:)
MadziuCH ten posiew to z pochwy był? Wynik jałowy byłby bez sensu bo tam nigdy nie jest jałowo (chociażby pałeczki kw.mlekowego...:) Może tak być tylko wtedy jak ktoś to przechowywał w lodówce i wszystkie bakterie wyginęły, a wtedy trzeba powtórzyć badanie..
 
Karola nu nu nu... nie strasz. Jałowy tzn. bez tych patogennych. Lactobacillusy - liczne :)
Posiew wymazu z kanału szyjki macicy,
Dodatkowo obejrzeli pod mikroskopem ( neisseria, leukocyty, nabłonki, rzęssistek, drożdżyca, pałeczki kwasu mlekowego i flora bakteryjna ) i okreslili PH - 4.
Powiem Wam, że robiłam posiewy w Invicie, Alabie a le ten z Miejskiego Szpitala wygląda najsolidniej i kosztował z pobraniem tylko 40 zł. Zresztą w trakcie studiów miałam u nich praktyki :).


Gogac - a Ty gdzie zniknęłaś????
 
MagdaCh masz rację:) Gruba i zacellulitowana ale o ile szczęśliwsza niż rok temu:)

Karola
ja te 15 to tak podaję na oko bo 14 byłam do przodu jakieś 2 tygodnie temu a ostatnio tyję 1,5 kg na 3 tygodnie. Więc jak tak dalej pójdzie to jeszcze dojdzie mi jakieś 3 kg i stanę na 18....Brrr nigdy nie sądziłam że tyle przytyję;-)
 
Hej dziewczynki. Ja po wczorajszej wizycie i niby wszystko ok, Malutka nadal w położeniu miednicowym, wysoko (choć przez to jej ułożenie ogólnie brzuch mam nisko i wygląda jak piłeczka), szyjka prawie 4cm, twarda i zamknięta, ale miałam stracha, bo coś mnie ostatnio kłuje czasami brzuch nad sojeniem łonowym.. co do mojego żylaka na wardze sromowej to ponoć wcale nie jest duży, choć mi wydaje się ogromny, oczywiście nic z tym zrobić nie można bo fraxi już biorę, ogólnie wizyta na duży plus, morfologia, mocz super, mogę sobie chodzić na spacerki ale się nie forsować. Choć to już 34 tydz to kolejna wizyta dopiero za 3tyg, a myślałam że pod koniec są częstsze..

Mam pytanie do Kairy i Aditki, kiedy odstawiłyście acard? bo mi gin już kazał nie brać, mam zostać tylko na fraxi do końca.
 
Ja miałam homocysteine 7,7 wiec spoko ale witaminy z grupy B biore-nie zaszkodze-chociaz na nerwy pomoga moze:)
Basia01- ja podobnie ja Enya miala okres normalnie ale histero tez tylko diagnostyczna nic mi nie usuwali.
Agnieszka ja mam w razie cos brac 20 mg tylko ze nie wiem czy dam rade ze wzgledu na zoladek o ile sie zdecyduje bo jak mowial u mnie na razie zawieszenie broni.
Ktos pytam o wymazy kiedys. Ja chlamydie, ureaplazme i mycoplazme milam robiona wlasnie z wymazow-lekarz pobieral w gabinecie i przesylali do invicty chyba koszt 450 Zl albo 350 dokladnie nie pamietam-wyszly ujemne oczywiscie. Te z krwi powiedzmy ze chyba sredne lepiej szukac bezpośrednio u żródła ze tak powiem.
 
Neli, ja mialam odstawiony acard w 17tyg bo mialam wielkieho krwiaka. Ale z tego co pamietam to chyha w tym okresie juz odstawiaja acard. Kaira chyba wie dokladniej :-)
 
Alternatywna nie dostałam żadnego antybiotyku. Pytalam czy potrzeba a te, ze nie ma potrzeby. We wrześniu mam wizytę u doktora Przybycienia. Pokaże mu wyniki wszystkich badań i zapytam o wszystko, czy ok po tej histeroskopi mam nadzieje,ze tak.
 
reklama
Neli mi ginekolog odstawił Acard w 32tyg2dni i , mimo że mam pessar, kazał przyjść za 3 tyg bo wszystko w porządku (oczywiście nie wytrzymałam i byłam dodatkowo wczoraj:) Super , że u Was wszystko ok. Nie martw się , mój mały też pupą wypięty i jak kopie to boli mnie pęcherz, szyjka i wszystko co tam jest, ale przynajmniej wątrobę i przeponę zostawia w spokoju:)

Enya u mnie ostatnio też przynajmniej 1,5kg co 3 tyg (przy dobrych wiatrach jak się pilnuję , a różnie z tym bywa;). Liczyłam na ok 10kg a pewnie prawie drugie tyle dostane gratis:) Trudno oby tylko rozstępy się nie porobiły tfu, tfu:)

MadziuCH nie chciałam straszyć..:/ Mój gin kiedyś mi mówił, że przychodziły do niego pacjentki z wynikami z jednego laboratorium i wszystkie miały jałowe posiew, jak się póżniej okazało pani w rejestracji przechowywała wymazy w lodówce w filii do czasu odebrania przez kuriera:) A takiego wymazu gratuluję- mi w ciąży z szyjki wygrzebali drożdżaki , co prawda nieliczne ale globulkami się ich nie wyleczy a ogólnych leków nie bardzo można więc tak sobie razem żyjemy :)
 
Do góry