reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Agnieszka potwierdzam, ja dostałam krwawienia w szpitalu też ze skrzepami i wpadłam w histerię. Byłam przekonana że to koniec....Nie chcieli mi zrobić USG więc pielęgniarka zlitowała się nade mną i załatwiła badanie bety - po tym wiedziałam że ciąża się rozwija i USG za parę dni tylko to potwierdziło. Jedź i nie zastanawiaj sie bo na IP możesz podjechać w każdej chwili, zrobią Ci USG i będziesz wiedzieć. Mocno mocno trzymam kciuki!!!

Ja dzisiaj poprałam ciuszki i pościel dla małej a w niedzielę złożymy łóżeczko i zawieziemy wszystko do mieszkania gdzie będziemy chwilowo mieszkać żeby wszystko już czekało:) Wózek i fotelik też mam tylko trzeba je odświeżyć więc już mi lepiej psychicznie że powoli się rozkręca:)
 
reklama
Agnieszka czekamy na wieści i trzymamy kciuki...

Mam pytanie do doświadczonych:) ile: kaftaników, body, śpioszków , pajacyków i pieluch tetrowych potrzeba na początek?:/ kompletnie nie wiem.. póki co kupiłam mw po 2szt i 10pieluch, czyli chyba nic..?
 
Byłam na IP, lekarz zrobił mi usg, nie widział nic poza kilkoma krwiakami, żadnego pęcherzyka więc raczej poronienie, dla pewności poszłam od razu zrobiłam betę i powtórzę ją pojutrze i będzie wtedy pewne na 100%. Jedno jest pewne, nie poddam się, powiedzcie jakie trzeba zrobić badanie żeby wiedzieć czy potrzebuję szczepień bo Jerzakowa mi nie proponowała już żadnych badań. Nie spocznę, póki nie wykryje dlaczego nie mogę donosić ciąży. A mojego 6 letniego synka każdego dnia kocham coraz bardziej.
Odnośnie ubranek to masz za mało, kup sobie więcej body i pajaców, najlepiej na allegro, polecam firmę NEXT, kupisz śliczne za grosze od innej mamy.
 
Agniesiu jeśli czarny scenariusz się sprawdzi chociaż ja nadal mam ogromną nadzieję że nie to faktycznie powinnaś spróbować ze szczepieniami....Ale póki co nic nie piszę bo tak jak napisałam jeszcze nic nie jest przesądzone.

Karola
też uważam że trochę za mało....Ja nie liczę na sztuki sztywno bo mam po córce i do tego po córce koleżanki ciuszki ale ogólnie sporo - śpioszków, półśpiszków, bodziaków, kaftaników, pajaców mam mniej więcej po -5-8 sztuk. Do tego skarpetki, niedrapki, skarpetki - buciki a czapeczek mam jak naprał:) Do tego parę sukieneczek niemowlęcych:-D Jedyne czego mi brakuje to ciepłych kombinezonów, kurteczek i takich welurowych pajaców bo moja Ala urodziła się na wiosnę a teraz inny sezon wchodzi w grę. Miałam po Ali kurteczkę, welurkowego pajaca z nóżkami i rączkami, śpiworek do spania ale diabeł ogonem nakrył....Chyba że jeszcze u tej koleżanki coś sie odnajdzie:)
 
Agnieszko, mozesz krwawic z krwiakow. A pecherzyka mogl lekarz nie zobaczyc bo mial slaby apart np. Juz tyle takich historii bylo i dobrze sie skonczyly. Zaciskam kciuki &&
 
Agnieszka wiem, że teraz bardzo trudno Ci myśleć pozytywnie, ale póki beta nie będzie spadać cały czas jest nadzieja, bardzo ciepło myślę o Tobie.
Jeśli chodzi o mnie to lęki mam spore, niby nic niepokojącego się nie dzieje, ale już miałam takie sytuacje, że nic niepokojącego się nie działo a na usg... W dodatku mąż mi kilka dni temu powiedział, że jeżeli z tą ciążą się nie uda, to on już nie chce dalej próbować... Póki co wizytę mam dopiero na 8.08 i nie u swojego lekarza, bo mój do końca sierpnia na urlopie.
 
Aga a ja &&&&& cały czas!!
Karola ja ,mam wszystkiego za duzo,więc jestem nieobiektywna ale 5 sztuk to minimum. Pajacyki sa the best, kaftanik kopertowy mam jeden, body długi i krótki rękaw w tesco są dobre gatunkowo w 5 lub 7 packach Pieluchuy ja mam 10 białych 10 kolorowych, 5 flanelowych moja nie ulewa wiec wystarczy. Czapeczki ze 3 sztuki, skarpeteczki, niedrapki ( teraz nie uzywwałam) sweterek, dresik, półspiochy 3 szt,spodenki wygodne z szerokimi pasami najlepsze,jakis kombnezoznik lub cieplejsze wdzianko np polar.
Teraz ubieram ją w rampersy. wy już bedziecie miec chłodniej.Sukieneczki sliczne sa ale niepraktyczne dla noworodków.
 
Więcej takich pięknych zdjęć!! Dzidziusiów i brzuchatek!:)


Agnieszka
- jak u Ciebie sytuacja? Mocno tulę i zaciskam kciuki &&&&
kaira - piękna pora na pisanie postów. Widzę, że nic się nie zmienia:)
 
Agniesiu i jak beta?? Napisz coś bo myślę cały czas o Tobie....

Ja dzisiaj kolejny dzień od 7 rano jeździłam z mężem po budowie, po sklepach, mechanikach itd....Za sufity podwieszane daliśmy 4500 zł, za płytki 4300 zł a teraz mają nam robić gładzie i poleci kolejnych parę tysiaczków....Za ubezpieczenie samochodu, rejestrację, tłumaczenia dokumentów, wszystkie opłaty akcyzowe i recyklingowe - 3000 zł. Masakra....Dobrze że ten mój dostał tą pracę i do tego dostaniemy zasiłek na Basię z Norwegii bo kiepsko....Dopóki nie skończymy mieszkania to będzie kaplica totalna z kasą.
 
reklama
Moja beta to 3463 U/I ale na razie znaczy to dla mnie tylko tyle że ciąża była a czy jest, ja sama już w to chyba nie wierzę, powtórna beta jutro. Dziękuję Wam za wsparcie, nikomu w rodzinie nic nie mówiliśmy nawet moja mama nic nie wie.
 
Do góry