reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Agnieszka ja tak jak pisałam miałam podobnie, u mnie trwało to 2 dni i w sumie nic mi nie dali oprócz relanium (w CZMP) ale z tego co pisze Adiitka są jakieś sposoby i warto o nie walczyć. Jedź na IP bo też mi sie wydaje że to te krwiaki a musisz ich mieć bardzo dużo skoro takie masz krwawienie. Zaciskam kciuki za Twojego dzidka!!! Daj mu szansę bo jak widać na naszym przykładzie te "problemowe" ciąże się udają!!!!
 
reklama
Aga jesli masz duphaston w domu zazyj 4 tabl odrazu i postepuj dalej jak w ulotce. Albo ip. Bob beta sie podwoila wiec jest ok.mambnadz ze wszystko sie ułoży
 
Tutaj juz wszystkie ciaze musza sie udac!! Aga pros o proluton!



Enya, w Matce polce trzeba kase dac zeby sie toba zajeli, tak jest na tym ciazowym oddziale...
 
Agnieszko i to ciąża raczej nie pozamaciczna , bo tam beta wzrasta wolniej.. Ja tez na początku tej ciąży miałam krwawienia i bóle podbrzusza (dużo większe niż w dwóch pozostałych) a dzisiaj zaczynamy 32-gi tydz:) Życzę Ci tego samego z całego serca:)
 
Dzwoniłam wczoraj do mojego lekarza i pytałam czy może mi dać jakiś zastrzyk to powiedział, że nie ma nic takiego. Powiem Wam dziewczyny że w tym moim szpitalu to nie znają się na takich przypadkach, powiedzieli że poronienie w toku i trzeba czekać. Jutro idę na wizytę. Zastanawia mnie tylko skąd tyle tych krwiaków u mnie, nigdy wcześniej tak nie miałam. Dziękuję Wam za wsparcie, to dla mnie wiele znaczy.
 
Aga a może podjechałabyś do jakiegoś lepszego szpitala, z lepszym sprzętem i personelem? Na tak wczesnym etapie ciąży, na dodatek z krwiakami, lekarz pewnie niewiele zobaczył w usg. W najbliższym otoczeniu też mam dziewczyny, które urodziły pomimo krwawień. Dostałaś lutkę i dupka (wysłałam tydzień temu), jeśli tak to bierz na wszelki wypadek. Jeśli jednak nie zdecydujesz się na szpital, to przynajmniej maksymalnie teraz odpoczywaj, nawet leż. Trzymam kciuki i myślę że mimo wszystko będzie dobrze.
Z dawaniem kasy w szpitalu jest tak, że człowiek zrobi wszystko, żeby tylko pomogli i nawet jeszcze im za to podziękuje...
Felcia ta suchość w ustach wygląda mi na objaw ciąży, przyczyna pewnie ta sama co przy wymiotach i zgadze, choć pewna nie jestem.
Aditko widzę, że dołączyłaś do klubu nocnych marków z Kairą jako prezesem;-)
 
Ostatnia edycja:
Felicia u mnie najbardziej zauważalnym objawem ciąży (praktycznie jedynym bo piersi bolały mnie tylko przez kilka dni i do dzisiaj jakoś niespecjalnie dokuczają) był dziwny posmak w ustach i suchość- zwalczałam kwaśnym śmiejżelkami:)
 
reklama
Agnieszko co to za szpital.. jak Ci powiedzieli że poronienie w toku to trzeba było pokazać wyniki prawidłowo rosnącej bety. To nie do pomyślenia.. u nas w szpitalu nikogo nie odsyłają bo boją się brać na siebie odpowiedzialność gdyby coś się stało. Tak jak pisze Karola ciąża raczej na pewno nie jest pozamaciczna, bo tam beta wolniutko rośnie albo stoi w miejscu. Wiem z własnego doświadczenia, dwa razy podejrzewali u nnie pozamaciczną, beta była dużo niższa około 70-80 i bardzo powoli rosła, za każdym razem był szpital i obserwacja przyrostu bety, na szczęście to były ciąże biochemiczne. Ale to faktycznie dziwne że masz aż tyle krwiaków.. a bierzesz acard? Mi gin mówił że przy acardzie często robią się krwiaki. Myślę też że przez te krwiaki i słaby sprzęt lekarz mógł nie dostrzec pęcherzyka, który na pewno tam jest, bo beta na to wskazuje.
Wierzę że będzie dobrze! Ja bym się jednak domagała przyjęcia do szpitala. Trzymaj się!&&
 
Do góry