reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Hej dziewczyny widzę że dużo nowych osób tutaj teraz. Ze starej ekipy moze kilka osób mnie pamięta :)
Ja tylko chciałam na "pocieszenie" napisać że jest na swiecie moje trzecie wymodlone, wymarzone dziecko córeczka Igusia. Ma dopiero 8 dni i jest zdrowa, ma jedynie mała dziurkę między komorami w serduszku ale ma się to do miesiąca zrosnąć (gdyby nie moja dociekliwość to bym pewnie nawet nie wiedziała o tym) dla przypomnienia mam za sobą 3 poronienia z rzędu , mając wcześniej dwoje dzieci więc dziewczyny walczcie bo wato dla tego szkrbka małego.
 
reklama
Hej dziewczyny widzę że dużo nowych osób tutaj teraz. Ze starej ekipy moze kilka osób mnie pamięta :)
Ja tylko chciałam na "pocieszenie" napisać że jest na swiecie moje trzecie wymodlone, wymarzone dziecko córeczka Igusia. Ma dopiero 8 dni i jest zdrowa, ma jedynie mała dziurkę między komorami w serduszku ale ma się to do miesiąca zrosnąć (gdyby nie moja dociekliwość to bym pewnie nawet nie wiedziała o tym) dla przypomnienia mam za sobą 3 poronienia z rzędu , mając wcześniej dwoje dzieci więc dziewczyny walczcie bo wato dla tego szkrbka małego.
Cudowna wiadomość. Doczekalas się swojego cudaczka [emoji3590][emoji3059][emoji179] cieszcie się sobą Kochana. Wszystkiego dobrego [emoji307][emoji258][emoji9]
 
Hej dziewczyny widzę że dużo nowych osób tutaj teraz. Ze starej ekipy moze kilka osób mnie pamięta :)
Ja tylko chciałam na "pocieszenie" napisać że jest na swiecie moje trzecie wymodlone, wymarzone dziecko córeczka Igusia. Ma dopiero 8 dni i jest zdrowa, ma jedynie mała dziurkę między komorami w serduszku ale ma się to do miesiąca zrosnąć (gdyby nie moja dociekliwość to bym pewnie nawet nie wiedziała o tym) dla przypomnienia mam za sobą 3 poronienia z rzędu , mając wcześniej dwoje dzieci więc dziewczyny walczcie bo wato dla tego szkrbka małego.
Gratuluję 🙂 Dajesz nadzieję 😉
Znasz przyczyny poronień ?
 
Gratuluję [emoji846] Dajesz nadzieję [emoji6]
Znasz przyczyny poronień ?
Nie zdążyłam zrobić dokładniejszych badań zleconych przed dok. P. bo korona opanowała świat ale miałam większą dawkę ckexane, encorton 20 mg glucophage na noc acard 150 i przed ciąża już na zdrowej diecie.
Dok. P. twierdził ze poronienia u nas są dlatego że są wady u dzieci, co nie było potwierdzone żadnym badaniem zarodka... Więc sama nie wiem...
 
Cudowna wiadomość. Doczekalas się swojego cudaczka [emoji3590][emoji3059][emoji179] cieszcie się sobą Kochana. Wszystkiego dobrego [emoji307][emoji258][emoji9]
Dziękuję kochana. Cieszymy się i jesteśmy zakochani w malutkiej . Cesarka była straszna bo znieczulenie kiepsko działało,.. Ale warto było bo to już za mną.
 
Hej dziewczyny widzę że dużo nowych osób tutaj teraz. Ze starej ekipy moze kilka osób mnie pamięta :)
Ja tylko chciałam na "pocieszenie" napisać że jest na swiecie moje trzecie wymodlone, wymarzone dziecko córeczka Igusia. Ma dopiero 8 dni i jest zdrowa, ma jedynie mała dziurkę między komorami w serduszku ale ma się to do miesiąca zrosnąć (gdyby nie moja dociekliwość to bym pewnie nawet nie wiedziała o tym) dla przypomnienia mam za sobą 3 poronienia z rzędu , mając wcześniej dwoje dzieci więc dziewczyny walczcie bo wato dla tego szkrbka małego.
Kasiula wspaniale 🌹💐❤️❤️❤️. Gratuluję cieszę się ogromnie ❤️🌺🌺 ucałuj Igusię od cioci ❤️
 
Hej dziewczyny widzę że dużo nowych osób tutaj teraz. Ze starej ekipy moze kilka osób mnie pamięta :)
Ja tylko chciałam na "pocieszenie" napisać że jest na swiecie moje trzecie wymodlone, wymarzone dziecko córeczka Igusia. Ma dopiero 8 dni i jest zdrowa, ma jedynie mała dziurkę między komorami w serduszku ale ma się to do miesiąca zrosnąć (gdyby nie moja dociekliwość to bym pewnie nawet nie wiedziała o tym) dla przypomnienia mam za sobą 3 poronienia z rzędu , mając wcześniej dwoje dzieci więc dziewczyny walczcie bo wato dla tego szkrbka małego.
Wspaniałe wieści i kolejna szczęśliwa mama☺️ Jak widać warto zawsze walczyć do końca 💪🙂 Gratulacje i dużo zdrówka dla Was 🥰
 
Nadzieja a co u was?
U mnie dziś mija 38+3 i maluszkowi chyba dobrze w brzuszku bo póki co nie szykuje się na przyjście na świat. W piątek na wizycie usłyszałam, że synuś orientacyjnie ma już jakieś 3500g, szyjka krótka, rozwarcie 0,5cm. Lekarz mówi, że jeśli dotrwamy do terminu to maluszek będzie duży 🙈 aż się martwię czy dam radę urodzić SN😕 Kolejna wizyta i ktg za tydzień, zobaczymy co będzie. Póki co jestem dumna z mojego synka, że jesteśmy już w tym tc gdzie obecnie🥰💪
 
reklama
Hej bylam tu pare lat temu. Mam coreczke po leczeniu u Malinowskiego. Potrzebuje pomocy dla znajomych dlugo sie staraja o dziecko nie zachodza w ciaże troszke nie w temacie, ale moze ktos kojarzy, kiedys slyszalam u Maliny u jakiejś klinice bezpłodnosci w łodzi potrzebuje namiary na lekarza godnego polecenia. Pozdrawiam i życze wszyskim dzieciaczków.
P.s.Destino napisalam prywatnie... gratulacje:)
 
Do góry