reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Hej, hej ! Ja też w dwupaku. U mnie APS oraz dodatnie ANA 3. To moja druga ciąża na żelaznym (encorton 10mg heparyna 0, 4 a w 3 cim trym 0,6 plus acard 150 i końskie dawki progesteronu). Poprzednia donoszona natomiast wcześniej dwie straty. Przede mną jeszcze 3 miesiące. Jestem ze śląska więc jak ktoras będzie miała pytania odnośnie lekarzy, leków itp to chętnie pomogę.
 
Dziewczyny a jak przy braniu Encortonu z ekspozycja w lato na słońce? Można normalnie?
I czy np można wypić lampkę wina czy zakaz?
 
Dziewczyny a jak przy braniu Encortonu z ekspozycja w lato na słońce? Można normalnie?
I czy np można wypić lampkę wina czy zakaz?
Ja się trochę opalałam byłam nad morzem w ciąży dodatkowo byłam . Przed ciążą normalnie wypiłam wino i nawet coś mocniejszego i nic się nie działo.

@kasiula222 @roki_1991 jak się czujecie fizycznie i psychicznie?
 
Ostatnia edycja:
Hej, hej ! Ja też w dwupaku. U mnie APS oraz dodatnie ANA 3. To moja druga ciąża na żelaznym (encorton 10mg heparyna 0, 4 a w 3 cim trym 0,6 plus acard 150 i końskie dawki progesteronu). Poprzednia donoszona natomiast wcześniej dwie straty. Przede mną jeszcze 3 miesiące. Jestem ze śląska więc jak ktoras będzie miała pytania odnośnie lekarzy, leków itp to chętnie pomogę.
Kochana, gratulacje :) termin na lipiec czy kiedy?? :)

Ja się trochę opalałam byłam nad morzem w ciąży dodatkowo byłam . Przed ciążą normalnie wypiłam wino i nawet coś mocniejszego i nic się nie działo.

@kasiula222 @roki_1991 jak się czujecie fizycznie i psychicznie?
Dziękuję ze pytasz :) Ja psychicznie super się czuje, poza tym że trochę mnie stresuje tet na covid przed przyjęciem przyjęciem szpitala.... bo jak idę na wymaz przed planowanym cc, to w przypadku pozytywu jest problem i odsyłają do raciborza, a to 110km ode mnie :( a fizycznie już mi mega ciężko, ale jeszcze 2 miesiące trzeba dać radę ;)
 
Kochana, gratulacje :) termin na lipiec czy kiedy?? :)


Dziękuję ze pytasz :) Ja psychicznie super się czuje, poza tym że trochę mnie stresuje tet na covid przed przyjęciem przyjęciem szpitala.... bo jak idę na wymaz przed planowanym cc, to w przypadku pozytywu jest problem i odsyłają do raciborza, a to 110km ode mnie :( a fizycznie już mi mega ciężko, ale jeszcze 2 miesiące trzeba dać radę ;)
Między 31 lipca a 5 sierpnia będę miała wywoływany jak samo się nie ruszy ;)
 
Ja się trochę opalałam byłam nad morzem w ciąży dodatkowo byłam . Przed ciążą normalnie wypiłam wino i nawet coś mocniejszego i nic się nie działo.

@kasiula222 @roki_1991 jak się czujecie fizycznie i psychicznie?
No i mnie podobnie jak u @rocki_1999 stresuje mnie ten test na covida ogólnie się go boje że za daleko wepchają ten patyk...no i nie wiem jak będzie z tą cesarka czy mnie uśpią tak bym wolała... (ale to niby nie jest takie dobre dla dziecka chodź są różne opinie..) a ty miś as cc w 38 tc bo ja tak mam mieć ze względu na cukrzycę , a i bralas insuline?
 
reklama
No i mnie podobnie jak u @rocki_1999 stresuje mnie ten test na covida ogólnie się go boje że za daleko wepchają ten patyk...no i nie wiem jak będzie z tą cesarka czy mnie uśpią tak bym wolała... (ale to niby nie jest takie dobre dla dziecka chodź są różne opinie..) a ty miś as cc w 38 tc bo ja tak mam mieć ze względu na cukrzycę , a i bralas insuline?
Tak ja miałam CC 38+4 brałam insulinę i moja dr stwierdziła , że te kilka dni dla dziecka nie ma znaczenia bo nadrobi tu po tej stronie wagę a najważniejsze żeby żywa była i ja podzielałam jej zdanie. Patyka się nie bój tzn tego pobierania ja miałam przez nos no troszkę nieprzyjemne ale w skali 1/10 dyskomfort 2.

@roki_1991 2 miesiące ja się pytam kiedy to zleciało 😀😀😀
 
Do góry